Wątek dotyczący artykułu

Oficjalnie: Jose Guilherme de Toledo zagra w Orlen Wiśle Płock

Brazylijski rozgrywający Jose Guilherme de Toledo od przyszłego sezonu będzie bronił barw Orlen Wisły Płock. Zawodnik do tej pory występował w hiszpańskim BM Granollers.

przeczytaj cały artykuł

kiel ce

Szczerze to nie slyszalem o tym zawodniku...wiem wiem zaraz osoby z plocka napisza,ze nie znam sie na p.recznej skoro nie znam takiej gwiazdy swiatowego poziomu,powiem-no coz moze sie nie znam.Szczerze za Zele co rzuca teraz duzo bramek w meczu i jest moim zdaniem jednym z lepszych w druzynie,oki wasza decyzja.Patrzac na statystyki to w pucharach EHF i lidze hiszpanskiej (Barca i La Roja) ma 3 bramki na mecz,wiem ze jest jeszcze mlody,perspektywiczny i pewnie bedzie z niego duzo pociechy ale porownujac z tym co Zele robi teraz w plocku to dla nas dobry transfer:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wiślak

Toledy zdobył 8 bramek w wygranym przez Brazylię meczu z Polską na majowym turnieju w katowickim spodku (24:25). Nazwisko nie jest ale statystyki świadczą zecydowanie na korzyść zawodnika.

Tombakowego zabolało od razu tam gdzie słońce nie dochodzi hehe Ah ten kompleks tej słabej Wisły.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.