Wątek dotyczący artykułu

GKM kandydatem do zastąpienia PGE Stali

Problemy finansowe Stali Rzeszów powodują, że klub ten może nie wystartować w kolejnym sezonie PGE Ekstraligi. Jeśli sprawdzi się taki scenariusz, zapytany o chęć startu w najwyższej klasie rozgrywek zostanie GKM Grudziądz.

przeczytaj cały artykuł

k 53 GKM

dokladnie,, Niki.,,Spokoj zawsze ratuje i pomaga.Ale sie nie dziw ze My troche ,,,podnieceni,,,No znowu przez tych bankrutow mocarstwowych jestesmy na ,,tapecie,,.Przeciez to nie nasza wina.Fialek jest u Nas,Dobrze pisze?.To kto zrobil tam dlugi?.Pozdro.A Gniezno na kolanach ale do celu.I wytrwa .wierze w to.GKM/Torun.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RzEsZoW

Fiałkowski najbardziej lobbował za tym ażeby Rzeszów odjechał "pseudo" baraż. Cel miał bardzo wzniosły: Pogrążyć rzeszowski klub finansowo na maxa! , Ile się tylko da. W jakim celu? - no to przecież wiadomo, - nie ma co więcej o tym pisać bo to przecież jest ewidentne! Bezczelny wałek z Okoniewskim, to tylko i wyłącznie jego sprężyna! A to był właśnie początek! Marta zostawiła klub przede wszystkim przez jego matactwa na niekorzyść naszego klubu! I to są kolego fakty! I teraz powiedz mi? -Jak my mamy być życzliwi względem waszego klubu? Bezwzględne chamstwo jednego waszego lobbysty poróżniło nasze kluby, nasze miasta, naszych kibiców. I to jest fakt! I dlatego wejście Rybnika takim czy innym sposobem jest pomijane naszym milczeniem, w przeciwieństwie do was. Nienawiść w Rzeszowie do tego klijęta jest przeopgromna! Czy możesz to w końcu skumać dlaczego w Rzeszowie nie lubimy -GKM-u????? Czy wystarczająco naświetliłem ci powody??? Lubiałbyś być w naszych butach???? Odpowiedz sobie sam, - tylko szczerze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
FeciuStartGN

Mam w domu pakiet NC+ i ogladam zuzel, ale jak beda same zielone stoliki i w kolko te same zespoly to nie bedzie mi sie chcialo ogladac. Ogladanie transmisji z Rzeszowa bylo przyjemnoscia bo macie piekna nowa trybune, a ogladanie meczow przy Hallera 4 to tak jakby ogladanie 2 ligi razem z Krakowem i Krosnem

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Rafi Grudziądz

Kolego jeśli Twoim zdaniem mecze na H4 w tym sezonie były nudne i słabe to prawdopodobnie oglądałeś TV trwam, a nie NC+
Natomiast co do trybuny to proponuje wpaść i zobaczyć co sie dzieje na stadionie, ewentualnie poszukać w necie bo piszesz bzdury!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
TomGKM

To ja Ci gratuluję skoro dla Ciebie podczas oglądania transmisji meczu ważniejsze są trybuny od tego co się działo na torze. A widowiskowo przy H4 było świetne, ale to potrafi docenić ktoś kto interesuje się sportem, a nie trybunami. A skoro już o widowiskach wspominasz to może jeszcze opowiedz coś o widowiskach z Gniezna. Chętnie o tym poczytam. P.S. Gratuluję pakietu NC+ :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
FeciuStartGN

Swietny mecz barazowy z Polonia Pila w pazdziernikowe popoludnie. mecz pelen wrazem i emocji i mnostwo kibicow z Pily.PS ogladalem 2 mecze z Grudziadza - z Unia T i KS Torun. ten drugi byl bardzo zaciety

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
obladi

a witam kolejnego z Gniezna kibica! Ja oglądając tvp sport odnosiłem to same wrażenie co do jazdy Startu! A tak w ogóle to ciulowo pada deszcz i jest chłodno!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Stirlitz

Wiesz co , najlepiej wystartujcie sobie w lidze gdzie będziecie sobie mogli mecze wybierać , wtedy przestaniesz pierdzieć takie denne posty

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Rafi Grudziądz

Zamach na papieża, stan wojenny, trzęsienia ziemi i susze w Bangladeszu to tez wina Fiałka! Ogarnij sie chłopie i nie pisz takich bzdur! Wtopiliscie z kasa z winy kogoś kto u Was rządzi i tyle, a pretensje macie do Grudziądza!
I dla jasności pomijam tu fakt naszego wejścia do Ekstra bo tez mi sie to nie podobało.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Komentarz usunięty
k 53 GKM

Twoje fobie wobec P.Fialkowskiego i GKM-u sie powiekszaja.A Twoj post ,to juz staje sie niebezpieczne dla Twojego zdrowia.I to w obliczu ze ,,,zarobiliscie,,2 mln.dlugu za sezon.No ale sportowo przeciez zarobiliscie na kreche Herbi i Pajak,haha.Tylko sie posmiac .Kompromitujesz kilku fajnych i obiektywnych z Rzeszowa.Bo ,uwierz ze u Was tacy sa tu na Forum.Oni pisza o prawdziwej przyczynie zaistnialej sytuacji.A nie wydumanej przez Ciebie.GKM/Torun.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Hanibal Lecter

Nikt tej sytuacji nie przewidział w Rzeszowie ,teraz od kiedy ci co obiecali wsparcie nie odbierają telefonów zrobiło się zamierzanie. Wy natomiast powinniście mieć bana na starty w elidze ,bo sportowo nie potraficie tego osiągnąć ,weszło to takie amatorskie które dostawało łomot gdzie kolwiek pojechali od rzeszowa łupnia do 28 i teraz oni mówią że nie są zadłużeni, lepiej wogóle nie jeździć niż się tak ośmieszać jak wy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.