Wątek dotyczący artykułu

Kadra Michaela Bieglera po staremu. Polacy wciąż nie potrafią atakować

Turniej w Gdańsku był jednym z głównych testów reprezentacji Polski przed finałami mistrzostw Europy. Egzaminowi poddani zostali przede wszystkim zawodnicy drugiego planu. Mecze z Rosją (27:21) i Hiszpanią (20:23) były selekcją negatywną.

przeczytaj cały artykuł

HBL

Niestety potwierdza się to co wiadomo od dawna. Biegler to żaden fachowiec. Nie wnosi wartości dodanej do drużyny. Naprawdę serce mnie boli jak patrzę co ten gość robi z naszymi chłopakami. Wystarczyło że Hiszpanie wyszli wyżej i był koniec koncepcji gry. Już szczytem było wystawienie Karola na podwyższoną obronę. Dopóki był Michał Jurecki to rozbijał obronę swoją siłą i dynamicznymi wejściami. Co wtedy robi geniusz taktyki ? Wpuszcza Karola , który gdy nie ma przestrzeni do rzutu traci 50% wartości. Jak jest Jurkiewicz, Lijewski, Jurecki to gra sami idzie, jak ich nie ma trzeba mieć koncepcję gry taktykę na rywala. Żeby ją mieć trzeba umieć ja wypracować i ustawić zespół ! No właśnie...
Najważniejsze że Biegler ma swoją tajną broń. Teraz będzie lansował Bartka Konitza jako swoje odkrycie. Dlaczego.. ? Bo Bartek dobrze się prezentuje na treningach !! Bardzo lubię Bartka. Tyle że on zawsze świetnie prezentowała się na treningach. Na meczach ... jest różnie.
Biegler to najsłabsze ogniwo tej kadry !!!!!!!!!!!!!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Petrochemia

Fachowiec... trio Orzechowski, Masłowski i Konitz miałoby problemy w pucharze EHF, a co dopiero z Hiszpanami. Oceniasz fach Bieglera gdzie nie miał dwóch podstawowych zawodników? Jurkiewicza i Lijewskiego. Do tego Syprzak. Orzechowski, Konitz to 5 liga europejska, Masłowski w drugiej. Gliński? Kto to jest? Kiedyś chyba grał u Was nie? Jak obrona wychodzi daleko to Bielecki ma nie grać? Nie myślałem, że tak łatwe jest wyłączenie Bieleckiego, muszę koniecznie o tym w Płocku powiedzieć. Lece do Cadenasa :D serio! pomyśl, Bielecki co raz lepiej asystuje(mówi się to od jakiś 2 lat, żadna nowość), może właśnie to jest ćwiczone. Każdy, sobie może zamarzyć, że z Polakami to podwyższmy pod Bieleckiego i się samo wygra.. Poza tym, Hiszpanie od początku wyszli wysoko, a grać trzeba.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
HBL

Ktoś chyba dobiera zawodników , prawda ? Co do Karola, to gdy jest Lijewski , Szyba, i Jurkiewicz, to Ci zawodnicy tworzą realne zagrożenie rzutem z drugiej linii i Karol ma miejsce. Przy Małowskim i Orzechu jest brak zagrożenie i wtedy wystarczy podwyższyć pod Karola. Proste ? proste. Biegler tego nie wie.
Czy Ty naprawdę nie widzisz ze ten gość nie potrafi ułożyć gry i opracować strategii na gry w ataku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Petrochemia

Tak - trener reprezentacji Polski jest selekcjonerem co podkreślałem zawsze przy tego typu postach jak twój. Uwierz mi, że Biegler wiedział jakich ma zawodników, a co on testował to tylko on wie. Może testował zagrywkę na ostatnie 10 sekund? Wiesz to? Nie wiesz, nikt nie wie, ale każdy oczekuję, że Orzechowskim na rozegraniu pykniemy Hiszpanów. Przegraliśmy -4 z Hiszpanami. Znajdź mi trenera, który powoła kogoś gorszego od Orzechowskiego(wg. Bieglera), kogoś gorszego od Masłowskiego i tak dalej i tak dalej. I oczekuj lepszej gry, wyniku czy czego tylko chcesz. Powiem Ci szczerze, że boję się podawać nazwisk ich zastępców, wyłączając wynalazki reprezentacyjne typu Gębala, Majdziński, którzy grają w rezerwach tylko i wyłącznie z uwagi na wiek i perspektywę. Każde inne nazwisko to jest śmiech, Przybylski to jest śmiech, a co dopiero dalej. Szyba? 2-3 mecze podobnie jak Łuczak, ale reszta to jest poziom Konitza aktualnie. Macie porównanie Kus za Musę i Grabara i co Wy tam macie na środku obrony? Na Wisłę starczyło, ale Europa pokazała wasze braki. I dalej chcesz mi wmówić, że ktoś inny niż Biegler spokojnie, bo przecież Biegler nie ma warsztatu żadnego, jest w stanie osiągnąć z miejsca inne wyniki? Czego oczekujesz od Masłowskiego czy Orzechowskiego, który grają 4 raz ze sobą w takim zestawieniu, że dadzą radę zawodnikom typu Dujshebaev... Albo pojedynek Morros vs. Orzechowski :D Do brzegu... -4 z Hiszpanami w tym składzie to mega wyniki, Hiszpanie nie grali tak jak My w optymalnym zestwieniu, ale umówmy się... ale ich trzeci garnitur pyknąłby nasz drugi..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.