Wątek dotyczący posta na blogu

Typer eliminacji EURO2016

jerrypl

Witam i zapraszam do typera zbliżających się eliminacji. Zasady bardzo proste - typujemy dokładny wynik, za poprawne wskazanie zwycięzcy lub remisu otrzymujemy 1 punkt, za poprawne wskazanie wyniku zdobywamy 2 punkty. Proszę o podawanie typów do 10 minut przed rozpoczęciem danego spotkania.Rozpiska (…)

przeczytaj cały artykuł

mks89

Jerry mam rozumieć że Ty i Marco wybrali już mecze towarzyskie i ja mam możliwość tylko typowania baraży i meczów towarzyskich?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

Źle rozumiesz. Rozpiska jest u góry. Twoim zadaniem jest wybór jednego meczu towarzyskiego z listy którą podałem w odpowiedzi na twój komentarz niżej. Typujecie 4 mecze barażowe plus dwa towarzyskie. Marco wybierał jeden mecz towarzyski do I serii barażów, ty wybierz jeden mecz towarzyski do II serii. Ja wybieram drugie spotkania towarzyskie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.