Wątek dotyczący artykułu

Będzie wielka wymiana w Stelmecie BC? Bost do Turcji, Hodge wraca?!

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że na dniach doczekamy się zmian personalnych w zespole mistrza Polski - Stelmetu BC Zielona Góra. Spekuluje się, że drużynę ma opuścić Dee Bost, a do Winnego Grodu wróci z kolei Walter Hodge.

przeczytaj cały artykuł


WalterZG

Ale po co mamy sprzedawać Dee Bosta który gra świetnie oraz nie długo może być tak że Koszarek jako zmiennik a Bost w pierwszej piątce ? Hodge myślał że dobrze zagra w Europie i co ? chce wrócić bo grał średnio

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
99kerob

Świetnie? Rzucając 16% za 3 w i 37% za 2 w EL i, nie licząc dnia konia z Loko, łączny eval na poziomie 9? Faktycznie, rewelka... Jedyne co ratuje to niezłe staty z PLK, ale tam przy obecnym układzie sił to bez jednego i drugiego teoretycznie powinniśmy dać radę (choć to oczywiście sport - wszystko się może zdarzyć vide zeszłosezonowe Tury, które miały lepsze skład od naszego, a przegrały finał).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
michalzg

Gra na tyle dobrze, żeby być efektywnym zmiennikiem Koszarka, bardzo dobrym uzupełnieniem, bo to gracz o innej specyfice, dobry obrońca z dobrym wejściem i minięciem. Zupełnie inny niż Koszarek i tak była dobierana druga 1. Ze swojej roli przedsezonowej wywiązuje się bardzo dobrze. Chyba nie zaprzeczysz ? Co do jego niezadowolenia ze swojej roli, to nie wiem, może chciał być nr 1 i grać więcej. Czemu nie, to logiczne, przeszedł do słabszej ligi i teoretycznie słabszego zespołu. Trabzon gra słabo w tym sezonie, ale tamten miał bardzo niezły, więc mógł oczekiwać, że awansuje na pierwszego rozgrywajka. Wyszło jak wyszło, może sam chce wrócić a Trabzon dostaje co chwile baty, więc może oni też go chcą i jakoś się strony zgadały ? Jest to możliwe. Co do Hodge'a, mam mieszane uczucia czy on zadziała u nas, w obecnej sytuacji, to nie ta sama ekipa co kilka lat temu i trener nie będzie elastyczny jak się Hodge nie dostosuje, tym bardziej, że się mu WH wciska na siłę. Oby zagrało i się dogadali a wtedy powinna to być wartość dodana dla zespołu ( oby tylko faktycznie ktoś sfinansował kontrakt i żebyśmy zaraz nie słyszeli, że bo jest WH no to sorry połowa ekipa poczeka 2 miechy na pensje ). 3mam kciuki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.