Wątek dotyczący artykułu

Zamieszanie na linii Falubaz - Cinkciarz.pl. "Jestem delikatnie zszokowany tym oświadczeniem"

We wtorek opublikowaliśmy oświadczenie firmy Cinkciarz.pl, w którym została zawarta informacja, jakoby Falubaz Zielona Góra nie udzielił odpowiedzi na chęć pomocy. Poznaliśmy stanowisko klubu dotyczące tej kwestii.

przeczytaj cały artykuł

fafa31

A ja mam gleboko w d...e kto co pisze. Problemem jest to, ze kolejny klub znika z mapy zuzlowej Polski. Dzisiaj Falubaz, jutro moze byc kazdy i za chwile sie okaze ze w ekstralidze beda 4 kluby i 6 meczy w sezonie. Ludzie ogarnijcie sie!!!!
Czas zmienic polityke finansowa i wirtualne kontrakty z gwiazdami. Za to cenie Terminskiego. Moze czas zaczac nasladowac

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentator Widmo

Kto ma się ogarnąć? Przecież jak Dowhan kontraktował Np. Hampela to kibice Falubazu jeszcze mu wtórowali a z Jożima się śmiali. Teraz sraczka nagle w Zielonej bo długi w klubie do naśladowania.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gandalf.77

Termiński czy Wrocław czy też Leszno kontraktują tych na których stać , jako przykład po sezonie 2012 Leszna nie było stać na wielkie nazwiska więc pojawili sie w 2013 : Lingren-sredniak, Bjerre-po bardzo słabym sezonie, Zengota-wtedy w bardzo niskiej formie...
Niestety Stelmet odszedl z zuzla na rzecz kosza i obecnie to najlepszy klub w Polsce w kosza...mam nadzieje ze w końcu Dowhan i koledzy zrozumieja ze era popisywania się skończyła i trzeba zrobić porzadek i po mału odudowac klub. Mam nadzieje ze pomoc ze strony Cinkciarz.pl zostanie przyjęta . W moim odczuciu Falubaz to dobra marka -duża grupa kibiców i dobry działacz (najlepiej z własna kasą -tak jak kiedyś Dworakowski w Lesznie ) to odbuduje.
Myslę ze skład za 5-6 mln spokojnie mozna zbudować i się utrzymać kwestia odpowiedniego podjescia. W Zielonej Górze spokojnie z 3 mln mozna uzbierac z kibiców, 1 mln Cionkciarz, z 1,5 inni sponsorzy, i moze mały kredyt poręczony przez sponsora lub miasto i to wystarczy.... Zielona Góra jaki by skład nie miała na mecze z Lesznem, Gorzowem, Wrocławiem moze spokojnie liczyć na 10 tys kibiców.
Falubaz ma 2 swoich zawodników i mysle ze oni to podstawa .
Dudek- z 1,2 mln + cos od sponsorów, Pepe- 1,1 mln + cos od sponsorów, Krz. Jabłoński z 500 tys, Busk Jacoksen z 500 tys, moze Kildemand lub Doyle w najgorszym wypadku THJ, do tego Pieszczek i juniorzy. Te nazwiska wystarcza aby utrzymac sie w SE

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.