Wątek dotyczący artykułu

Skra - Resovia: Gwiezdne wojny dla mistrzów Polski

Asseco Resovia Rzeszów po wyrównanym i emocjonującym pojedynku pokonała PGE Skrę Bełchatów w czterech setach. To pierwsza wygrana mistrzów Polski w Hali Energia w sezonie zasadniczym.

przeczytaj cały artykuł

Mania

Plus Liga to już się robi jak Orlen Liga . Jedna bogata drużyna a potem długo nic.... Zresztą jest tak w innych sportach drużynowych w Polsce np. w ręcznej, w koszykówce tam gdzie jest kasa jest potęga ,reszta jest tłem i bicie się o drugie lub trzecie miejsce. Na pochodzenie dla Skry _ nie ważne jak się zaczyna, ważne jak się kończy! PS. Niech szanowany PAN Drzyzga nie komentuje meczów Resovi bo cukier aż się występował z beczki pełnej zachwytow dla Resovi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|8)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KANAP

nie jest to prawdą, a u kibiców Skry widać argumentowanie porażki wielkością budżetu. jestem pewny że Resovia nie ma dużo większego budżetu niż Skra czy ZAKSa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Hanibal Lecter

Zawsze mistrza cukrują a nie pamiętasz ile wyrzeczeń musiała Sovia przejść aby to zmienić. Z skrą było to samo jak zdobywali mistrzostwa pod rząd.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
maaniek

Oglądam mecze Resovii i za każdym razem jak komentuje pan Drzyzga to słychać komu on kibicuje i trochę szkoda, że nie jest profesjonalny ..
Ps. Brawo Resovia świetny mecz :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
jendrula

Tak to wygląda,ale kto bogatemu zabroni ? Nie wprowadzimy KSM dla zawodników :)
Nie wiem czy wszyscy pamiętają ja Kurek grał w Skrze, to Skra była grolifikowana aż do nieba przez obu panów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Mania

Nie jestem kibicem rzadnej z tych druzyn a siakowke ogladam, bo lubie sport w tym sporty druzynowe. Bardziej kocham pilke reczna, gdzie dopiero pokazana jest prawdziwa walecznosc! Kibicuje druzynie, w ktorej graja sami polacy i w wiekszosci wychowankowie i w swojej historii ma juz kilka medali MP! I nie jest to bogata druzyna! P.s. Opisalam tylko podzial finasow w polskim sporcie druzynowym i tylko boje sie, ze nowe wladze moga ukrocic finasowanie podmiotom z udzialem skarbu panstwa a wtedy moze przestac istniec niejedna druzyna sportowa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Riorwar

A ty widziałaś w ogóle jaki skład ma Zaksa? Też spokojnie mogą zdobyć MP, bo mają mocną pierwszą szóstkę i mocną ławkę. Grupa Azoty jest bogata, jednak w ostatnich latach Zaksa po prostu nie robiła z tych pieniędzy dobrego użytku. Gdańsk też spokojnie może powalczyć o tytuł, bo Anastasi zaczął w końcu korzystać ze zmienników. Skra też nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa w lidze. Co do komentatorów, to Drzyzga słodzi Resovii, ale za to Swędrowski, Mielewski, Mazur i Jarosz słodzą jak mogą Skrze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.