Wątek dotyczący artykułu

Szczypiorniści Vive Tauronu Kielce z nowymi autami

We wtorek szczypiorniści Vive Tauronu Kielce odebrali kluczyki do nowych klubowych samochodów. Mistrzowie Polski zza kierownicy Toyot Avensis przesiądą się do Lexusów NX200t.

przeczytaj cały artykuł

endriu122

Ponad setka postów w temacie o samochodach najlepszej drużyny w kraju,na stronie o piłce ręcznej.W tematach gdzie są relacje z dzisiaj rozgrywanych meczów totalna lipa,jakieś pojedyncze wpisy.Vive to doskonały produkt reklamowy,nie dziwi więc że wszyscy wielcy i nie tylko tak chętnie garną się do klubu z Kielc.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Petrochemia

Warto się zastanowić nad powstaniem takiej ilości postów. To Wy kibice z Kielc jesteście prawdziwym kapitałem tej wartości marketingowej. To Wy daliście kształt tej dyskusji. JEEEEEEEE JEŹDZIMY LEXUSAMI, A NAFCIARZE SKODAMI. JESTEŚMY NAJLEPSI, A WY Z KAŁUŻY PIJECIE. Taka bajka w waszym wykonaniu. U nas jak widzisz, nie ma takich osłow, więc i twojej wartości marketingowej nie ma. A przepraszam, jest jeden, którego sukcesywnie dokarmiacie, a potem ojeju, ale dużo postów ZNOWU JESTEŚMY NAJLEPSI, NAJWIĘCEJ POSTÓW, WARTOŚĆ MARKETINGOWA JEEEEEEEEEe. Sami kurna specjaliści, jeden wygania mnie z forum, a sam piszę w tematach Wisły, drugiemu nie wiadomo o co chodzi i nikt go nie chcę, reszta to typowy margines intelektualny. Największy troll po waszej stronie, ma waszą aprobatę. No po prostu szlachata nie pracuje...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Czarcik

Do tej chwili 60 postów jest osób z Płocka (przynajmniej się za nich podają), 64 posty osób z Kielc (nie wnikam policzyłem po prostu pozostałe, łącznie z tym) - więc jak to jest z tym nabijaniem postów pod tematem kieleckim? Kto nabija?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.