Wątek dotyczący posta na blogu

Typer eliminacji EURO2016

jerrypl

Witam i zapraszam do typera zbliżających się eliminacji. Zasady bardzo proste - typujemy dokładny wynik, za poprawne wskazanie zwycięzcy lub remisu otrzymujemy 1 punkt, za poprawne wskazanie wyniku zdobywamy 2 punkty. Proszę o podawanie typów do 10 minut przed rozpoczęciem danego spotkania.Rozpiska (…)

przeczytaj cały artykuł

marco928

I seria:
12.11.2015
Norwegia - Węgry 2:0
13.11.2015
Bośnia i Hercegowina - Irlandia 3:1
Polska - Islandia (towarzyski) 2:1
Słowacja - Szwajcaria (towarzyski) 1:1
14.11.2015
Ukraina - Słowenia 2:0
Szwecja - Dania 3:1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marco928

A ja chcę, żeby zasady były równe dla nas obu. W końcu to tylko zabawa. Zatem:
II seria:
15.11.2015
Węgry - Norwegia 1:1
16.11.2015
Irlandia - Bośnia i Hercegowina 2:1
Belgia - Hiszpania (towarzyski) 2:2
Włochy - Rumunia (towarzyski) 1:0
17.11.2015
Dania - Szwecja 2:1
Słowenia - Ukraina 1:2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

Mecz Belgia - Hiszpania odwołany. Proszę zatem o podanie typów na mecz Anglia - Francja, który odbędzie się o 21. Mam nadzieję, że obaj zdążycie podać typy, jeśli nie to wtedy będziemy się martwić.
Jednocześnie informuję, że podałem zły termin meczu Włochy - Rumunia, który odbędzie się dzisiaj, tym niemniej nie ma to większego znaczenia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.