Wątek dotyczący artykułu

Krzysztof Buczkowski: Chcielibyśmy awansu w sportowej walce

Krzysztof Buczkowski chciałby szybko powrócić do PGE Ekstraligi. Uważa, że zespół został zbudowany pod kątem udziału w Nice PLŻ. Zdaje sobie jednak sprawę, że jeśli któraś drużyna nie uzyska licencji, pierwszym kandydatem będzie GKM Grudziądz.

przeczytaj cały artykuł

RECON_1

Nie jestem kibicem Rzeszowa ani nawet ich fanem ale czemu jeśli sie mówi o wejsciu GKM za druzyne z problemami finansowymi to mówi sie wlasnie o Rzeszowie a zapomina sie ze i dwie banki dlugu na Zielonka a jakieś niesnaski z potencjalnym sponsorem?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
gegor

Hani, jak nam Ciebie tu brakowało :) A przy okazji według jakiego kryterium rozróżniasz wieś od miasta? ... bo chyba nie liczby mieszkańców :) Wyluzuj chłopie piątek dziś :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Hanibal Lecter

Chyba masz problem z głową ja tutaj cały czas jesteś i się śmieje z oszustów którzy w swych marzeniach znowu zostaną doprowadzenie do pionu hahaha

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
gegor

Hani no ja Ciebie przecież nie obrażałem, co masz do mojej głowy? Na mój gust jest ona całkiem w porządku. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Hanibal Lecter

Niezupełnie ,tak ci się tylko wydaje, jesteście maniakami niedowartościowanymi, którzy bujają w fantazji o sportowym awansie do eligi a ten zwykle wymyka się się spod kontroli jak co roku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
gegor

A Cóż złego jest w fantazji Hani?:) Tak mi się z resztą wydaje że kibice z Rzeszowa też na pewien czas będą musieli się oddać tylko fantazjowaniu o ekstralidze, nad czym oczywiście bardzo ubolewam. Widzisz? My w przeciwieństwie do niektórych kibiców potrafimy okazać smutek z czyjegoś nieszczęścia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.