Wątek dotyczący artykułu

ŻKS ROW po audycie. Klub nie będzie podpisywać listów intencyjnych

ŻKS ROW Rybnik cały czas przygotowuje się do startów w PGE Ekstralidze. - Na razie zrobiliśmy pierwszy krok, ale przed nami kolejne - tłumaczy prezes Krzysztof Mrozek.

przeczytaj cały artykuł


kolumb32

"Tego celu nie zamierzają jednak realizować tylko i wyłącznie poprzez nastawienie się na mecze na własnym torze" , i dalej "ŻKS ROW musi wygrywać przede wszystkim u siebie". To jak to jest? "W minionym sezonie taką drogą podążała ekipa z Grudziądza, dla której skończyło się to degradacją". Chciałbym tylko przypomnieć, że skład GKM miał wyglądać nieco inaczej - nie dotrzymane dane słowo przez p. Madsena, decyzja o starcie w Unii T. za pięć dwunasta jak wszyscy wartosciowi zawodnicy mieli kontrakty podpisane - a wtedy i wynik sportowy zapewne był by inny. I jeszcze jedno do Pana prezesa, niech pan nie sciemnia bo obydwoje dobrze wiemy, że jak Rzeszów wystartuje w EE to ROW nawet składem z tego roku by ich pokonał. I tak przy okazji jeszcze słówko do "kibic Stali 1" - za dług Stali odpowiada tylko i wyłącznie zarząd z prezesem na czele, każdy w miarę rozgarnięty kibic przed sezonem wiedział, że Stal jest cienka i Greg z Peterem będą na wyjazdach jechali po 6 razy więc chyba można było policzyć ile to będzie kosztowało a Pan prezes nie pomylił się o 300 - 400 tyś tylko znacznie więcej co znaczy że Stal jechała za kase której nie miała. GKM też tak mógł zrobić, np. sprzątnąć Grega i jechałby za pana Jelenia i wynik sportowy też był by ok ale czy kasa też? ( w GKM - ie po sezonie zostało ok 1mln na +). Kończąc życzę zarówno kibicom Stali jak i ROW - u zadowolenia ze swoich klubów w sezonie 2016. Pozdrawiam.


| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ksolar

Nie zdobyliscie ani razu powyzej 50 punktów.Najlepiej to dostawać baty do 30 i się cieszyć z tego,że nie ma długów.Naprawdę niesamowity wyczyn.W sumie to moglismy pojechac swoimi w skladzie + Larsen i Andersen.Spokojnie zajęlibyśmy 8 miejsce,a GKM (z Hancockiem) zajmuje 7 miejsce i wraca do 2 ligi.Cwane :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.