Wątek dotyczący artykułu

Unia spotkała się z Pawlickimi. Nadal rozbieżności finansowe

Na początku tygodnia doszło do spotkania Fogo Unii z teamem braci Pawlickich. Z racji dalszych rozbieżności finansowych, nie zawarto jak dotąd żadnego porozumienia. Negocjacje będą jednak kontynuowane.

przeczytaj cały artykuł

Manhattan

Nie chcę siać fermentu, ale wczoraj wracając z pracy spotkałem teścia Palucha, który jest moim kolegą jeszcze z lat dziewięćdziesiątych.
Zadałem pytanie, co tam słychać na rynku transferowym w Stali.
Odpowiedź była krótka, bez żadnego rozwijania: Przemo i MJJ i nic poza tym.
Sorki, napisałem co usłyszałem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Manhattan

Cześć Konrad :)
Taki tekst w oczach niektórych traktowany jest jako próba dokopania i wzniecenia napinki. Jestem daleki od tego typu zagrywek i dlatego napisałem jak niżej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stirlitz

Doktor potwierdza :) więc nie ma fermentu
P.S Montujemy ekipę na Malillę , rozumiem że jedziesz ? :) tym razem polecimy :) jak fALUBAZ :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
HDZapora

A tego bym nie potwierdził tak do końca. Faktem jest ,że w zwyczaju Pawlickich jest rozsyłanie ofert ze swoimi usługami do kilku klubów oczekując na oferty z ich strony...nie inaczej było w tym roku...:)))
Dalej potrzebna jest oferta zainteresowanego klubu. Następny krok to dogadanie się , a ostatni to udawanie negocjacji z klubem poprzednim;))))))))))))))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
HDZapora

Pytanie jest inne. Jeśli obaj odejdą ( nie ważnie gdzie), to czy będą mieli szansę w ogóle kiedykolwiek wrócić. Myślę, że przynajmniej za tego zarządu nie.:D
p.s.Jak pisałem o Przemku w Stali miesiac temu to mnie wysmiewano ,ze nie ma takigo tematu w Gorzowie;))))))))))) Nie wiem na pewno czy u Was pojedzie , ale temat jak widac jest:D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
HDZapora

Chciałbym, a jednocześnie nie jestem pewien, czy to wyjdzie nam na dobre:D
Ale jak mawiał Rejent Milczek...niech się dzieje wola nieba , z nią sie zawsze zgodzić trzeba :D

| Odpowiedz
blokuj
HDZapora

Pogadaj:D Tylko się nie denerwuj jakby co;))
A moze wiadomości będą dobre...w końcu swoi to swoi...troszke żal by było:D

| Odpowiedz
blokuj
Stirlitz

No własnie , daliście na rynek dobrych zawodników , jak się wypromują ( zaliczą dobre sezony) mogą wołać jeszcze więcej .
Ale tak to dzisiaj niestety wygląda , i nic na to nie poradzimy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
HDZapora

Jeśli mnie czytałeś przez ostatnie parę tygodni, to z pewnością zauważyłeś ,że nie robię tragedii z tego powodu:D

| Odpowiedz
blokuj
-ROMAN-

Józef wtedy wstanie od stołu negocjacyjnego i mocnym zdecydowanym głosem powie:
Pałka się wygła!!!
Won smarkacze! :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
-Stanley

Tylko bez Pawlickich o mistrzu będziecie tylko mogli pomarzyć. Toruń szykuje bombowy skład. A gdy Zielona Góra się jakoś wygrzebie, to o dobrego polskiego zawodnika lekko nie będzie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
-ROMAN-

Przecież w listopadzie nie będziemy mówic kto zdobędzie mistrza,to jest żużel.
Wystarczy wspomnieć o dwóch pretendentach do medalu zeszłego sezonu którzy pojechali na przyspieszony turnus wakacyjny.

| Odpowiedz
blokuj
Toromistrz

Piter jako junior był warty kazdych pieniedzy ale jako senior nie wiadomo jak pojedzie,zwłaszcza jak dzień wcześniej zabaluje.A Przemo już drugi sezon cudów nie pokazuje na torze,Tofik jak się spręży to może go z powodzeniem zastąpić.

| Odpowiedz
blokuj
fanqbek

Reasumując wypowiedź; wszyscy mogą wszystko - ale to taki wielki znak zapytania!!!!
Chodzę z zainteresowaniem na Smoka ponad 30 lat. Moje zainteresowanie z roku na rok o kilka procent maleje, bo Ten sport się zmienia -podobnie jak wszystkie inne sporty!
Żużel zacząłem pojmować około roku 87 - był inspirujący i strasznie przyciągał! Zdaję sobie sprawę że Piotr Senior (kiedyś moja ulubiona para z Krakusem) zamierza wyciągnąć jak najwięcej, rozumiem również że Klub chce wydać jak najmniej - bo teraz to większości na pieniążkach stoi!!!
Nie rozumiem tylko tego; dlaczego taki Grześ (którego baaaaaardzo lubię, jest z Zielonej) bardziej utożsamia się z Unią -aniżeli Gwiazdki, czyli Synowie Gwiazdy z Leszna -bez oczerniania KLANU!!
Napiszcie mi proszę szczerze -czy DWA LESZCZYNIAKI pojadą w Lesznie za 2 razy tyle co Grześ, który podnosi poziom z roku na rok?! Odpowiadam żeby skrócić -nie pojadą! Następne pytanie; komu bardziej na tym Klubie zależy?!
Unia bardzo długo była najbardziej hermetycznym klubem w Polsce - super i fatalnie! Każdy kij ma dwa końce! Teraz pytanie dla Ziomów -kogo Wolicie oglądać; Braci co mają problem z przynależnością finansową -(czego prowodyrem jest Tata, który chce dla swoich Dzieci i SIEBIE jak najlepiej (i się nie dziwić- bo jeździł z pasją dla Unii za "Czapkę gruszek", czy obcego, który utożsami się z LESZNEM!
Klub jest na moje w ciut lepszym położeniu -a Piotr Twardy Pawlicki stawia na swoim i ma prawo!
Każdy powinien mieć swoje zdanie -irytuje mnie TYLKO że Nasze Chłopaki -bez względu kiedy z Nimi nie zacząć gadać - mają zawsze największe FOCHY. Domniemam że Klub nie rzuca miedziaków -tylko fajne pieniądze!!! Za mało??!! Pytanie ile to jest mało!
Żeby ciekawiej było stwierdzę że lepszą lokatą Unii byłby bardziej ułożony Przemek niż bardziej utalentowany Piotrek. Praca to efekt -talent to coś co się otrzymało. Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
teknokiller

Wiele słów tu jeszcze padnie ,ale już pisałem .Żużel i w ogóle sport zawodowy ,ba nawet amatorski (wystarczy popatrzeć na zawody rowerowe lub siatkarskie dla amatorów ) przemyca inne wartości niż te które powinien .Dlatego takie zachowanie jest chyba normalnym ,patrząc biznesowo.
Miasto,ludzie,kibice ,przyjaciele ,rodzina?to wszystko można kupić .Kwestia ceny.Dlatego kiedyś jak 507 wybył z klubu Unia L to jakoś tak dziwnie się stało.Wiele lat temu też inni szukali innych ,,domowych"aren.To chyba wśród najemników normalka.Jeżeli w jednej fabryce dadzą miliona a w drugiej miliona i dwieście to pójdę tam i ja.Sentyment?słowa?barwy?dla kogo ?

| Odpowiedz
blokuj
fanqbek

Ten sport można na łbie postawić! Ludzi też! Przyjaciół i rodziny raczej nie Kupisz! Prawdziwych,zawziętych i strasznie nielicznych zawodników -też nie -podobnie jak kibiców wołających o walkę - nie o medal!.
Przykład; Szkoda że Janek jeździ w innej Unii -ale szacun za to że dom szanuje! (Pomijam wypowiedź Muzykanta o tym że jak Vacul pójdzie i tak dalej...)
Co do Twojej ciekawej i zdrowej tezy; 507 wybył żeby nie było zgrzytów - pozostawiono klan typu "P" a nie klan typu "K". Na chłopców typu Krzyś czy Piotruś działają te same destrukcyjne siły ......blebleble. Obecnie dla starszego Piotra domowa arena= konkretna wypłata. Dla Klubu wycena taka; Starszy bez progresu, młodszy mimo że skuteczny już starszy!
Wspomina ktoś Damiana?! Każdy ma wybór- wybierajcie!!! Damian chciał -ale trzeba było odsunąć -bo wynik!!!
Informuję że jestem w mniejszości i chętnie oddam każdego poza Tofikiem, Zengolem, Kuberą, Smykiem, Karczmarzem za Balona!!!!!!!!!

| Odpowiedz
blokuj
Goldi

że co?? Jakich Pawlickich? to tak jakbym powiedział, że Stal Gorzów bez Zmarzlików spadnie z ligi. Pawła słabego nie macie i to samo może mieć Leszno z cienkim Przemkiem.

| Odpowiedz
blokuj
Goldi

nie chodzi mi o średnią. Ja Przemka oceniałem inaczej, bo za juniora to był kocur jakich mało. W 1 biegu z Celmerem czy z Baniakiem robił ''w'' a potem z seniorami robił 3,2*,2*,3.

| Odpowiedz
blokuj
-Stanley

To Ty uważasz, że w minionym sezonie Stal bez Zmarzlika utrzymała by się w ekstralidze. Poleciała by do Nice Ligi z hukiem. Takie znaczenie w drużynie leszczyńskiej mają Pawliccy. Co zastąpi ich Musielak, Baliński. A juniorzy nie będą już tak bardzo wzmacniać drużyny. To nie klasa Piotrka.

| Odpowiedz
blokuj
jeży

nie baw się w wróżkę, Unia poradzi sobie bez nich, Wy zostawiliscie złoty skład i o mało nie wylądowalibyście o ligę niżej.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.