Wątek dotyczący artykułu

Tajemniczy wpis Kacpra Woryny. Junior jednak odejdzie z Rybnika?

Jako pierwsi informowaliśmy o tym, że Kacper Woryna może zasilić w tym roku KS Toruń. Najnowszy wpis rybnickiego zawodnika sugeruje, że ten scenariusz jest rzeczywiście możliwy.

przeczytaj cały artykuł


siber

Miną święta ,później pojedzie do Anglii na kilka dni na spotkanie z Bridgerem , walnie sobie kilka nowych tatuaży i będzie szpanował na torze i poza torem . Pokazał to w minionym sezonie - wielki regres. Coraz więcej upadków z własnej winy , jak i wykluczeń zawodnika Woryny po chamskich atakach na innych . Szykuje się rozrabiaka na torze ,który nie będzie umiał powstrzymać swoich emocji i nerwów , jak mu coś zacznie nie wychodzić . Dla mnie może odejść , bo dobrych manier ,to on się nie nauczy !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bandit44

To jest żużel nie balet tu nie ma miejsca na odpuszczanie gazu Kacper jest bardzo dobrym zawodnikiem a to czy mam tatuaż czy nie, nie ma tu nic do gadania. Zawsze gaz na pełnej i do przodu. Była by to wielka strata dla żużla w Rybniku i w Polsce bo aspiruje na zawodnika klasy światowej

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.