Wątek dotyczący artykułu

Śląsk Wrocław stracił swoich liderów!

Zgodnie z przewidywaniami, Śląsk Wrocław do końca sezonu będzie musiał sobie radzić bez czołowych graczy. Dolny Śląsk opuszczają Igor Żabić, Janja Vojvodić i Djordje Golubović.

przeczytaj cały artykuł


tr33

Wstyd !!! To doprawdy żałosne, by na tym poziomie rozgrywek klub nie był w stanie zapewnić zawodnikom warunków do gry i zapłaty za wykonaną pracę. Nie rozumiem działań Zarządu klubu. Powoli trzeba się witać z I ligą. Może ten klub musi upaść na dno, bo ta agonia trwa już zbyt długo. Szkoda pracy Piotra Przybyckiego, bo on staje na głowie by udało się w ogóle zagrać !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hbll

Po prostu system jest chory. Śląsk pokazał amatorkę, ale przecież to nie tylko Śląsk. Kluby, które mają problemy finansowe (a przynajmniej tak się o nich mówi) zatrudniają jednocześnie bardzo dobrych zawodników.
Popatrzcie na 20 najlepszych strzelców ligi - przecież na tej liście jest co najmniej 8 zawodników, którzy grają w klubach, które mają problemy finansowe. Jednocześnie nie ma specjalnie w lidze najzdolniejszej młodzieży, bo miejsca zabierają im lepsi, ale tym samym drodzy gracze.
Gdyby takie kluby jak Sląsk obowiązywała jakaś regulacja i kontrola nad płynnością, to może polska młodzież miałaby gdzie grać. A przez brak tej kontroli Śląsk zatrudnia jak widać graczy ponad swoje możliwości, bo chce nawiązać walkę z innymi biednymi klubami, które robią to samo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.