Wątek dotyczący posta na blogu

Typujemy VI kolejkę PlusLigi sezonu 2015/2016

stworek05

Szybkiego powrotu do zdrowia! Obowiązująca punktacja: 1. Za prawidłowy wynik meczu - 3 pkt 2. Za prawidłowego zwycięzcę meczu - 1 pkt 3. Za wytypowanie kompletu wyników kolejki - 10 pkt 4. Za wytypowanie kompletu zwycięzców kolejki - 5 pkt ----------------------------------------------------- 5. Bonus (…)

przeczytaj cały artykuł

stworek05

U Baretha w czwartej kolejce pojawił się błąd. Jego punkty nie zostały dodane do rozpiski (powinien mieć (30, 19, 0, 5)). U siebie już to poprawiłam :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gregbyd

Bardziej myślałem o tym, abyś samotna się nie czuła ;) Towarzystwo Pabla powinno być w sam raz ;) A punkty? To tylko przy okazji ;) Posądzasz mnie o niecne zachcianki... niepotrzebnie ;) Pozdr. :)

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
margota

niecne zachcianki...

Jasne, że tak ;)
Przeczytałam Twoje rozmówki z pablusiem ;)
Gratulacje z tak wysokiej lokaty :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
gregbyd

To nas też ktoś nagrywał? ;) Zatem tutaj już nikt nie może bezpiecznie rozmawiać, jak "U Sowy" ;) Dziękuję za gratulacje, jednak mam wyższe aspiracje ;) Albo pudło, albo wysiadam. Taki jestem ;)

| Odpowiedz
blokuj
margota

Tą moc tralalala ;)
Gratuluje wysokiego miejsca :))
Gregusiowi nie będę gratulować bo se jeszcze pomyśli, że chcę mu oddać swoje ciężko zarobione punkty ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.