Wątek dotyczący artykułu

Zawodnicy Motoru gotowi podpisać ugody. "Bardzo nam tym pomogą"

Wszystko wskazuje na to, że KMŻ Motor Lublin będzie ubiegać się o licencję nadzorowaną. Zawodnicy tego klubu wyrazili zainteresowanie podpisaniem ugody. W takim przypadku otrzymają swoje pieniądze w przyszłym roku.

przeczytaj cały artykuł


pojawiam sie i znikam

Taki z niego zając, a łże jak pies :). Juz widze jak w czerwcu zawodnicy beda spłaceni. Z jakich to niby pieniedzy? Z tych ktore powinni dostać zawodnicy startujacy w Lublinie w nowym sezonie? Bo tak najlepiej, tak to sie kręci. A po sezonie 2016 znow powie że żadnych długów nie mają, a te zaległości które są dotyczą jeszcze sezonu 2015, które z kolei dotyczyły sezonu 2014.
-
Przypomnienie tego co ten sam Zając mówił niespełna rok temu
"- Priorytetem w sezonie 2015 będzie uporządkowanie finansów. Chcę, abyśmy po nadchodzących rozgrywkach wyszli na zero i otrzymali licencję bezwarunkową - przekonuje Zając."
http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/490889/splata-dlugow-priorytetem-cele-kmz-lublin-na-2015-rok
-
I o wczesniejszych ugodach. Czyli w nowym sezonie chcą robić dokładnie to co w poprzednim - spłacać długi i robić kolejne.
"- Nie otrzymaliśmy licencji w pierwszym terminie, ponieważ brakowało kilku dokumentów. Chodzi tu o zawarte przez nas ugody z zawodnikami, którym zamierzamy wypłacić w najbliższych miesiącach zaległe pieniądze."
http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/486133/kmz-lublin-bez-licencji-nie-ma-powodow-do-niepokoju

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KibicXXlat

Pewnie chcą spłacić zawodników z pieniędzy "sponsora widmo", którego taksówkarz miał załatwić w tym roku do połowy listopada. Już tak przyprowadza sześć lat i jakoś nie może ten " sponsor " dojść do tego klubu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.