Wątek dotyczący artykułu

Marta Półtorak: Nikt ze mną nie rozmawiał. Jak mam pomóc?

Rzeszowski klub musi spłacić dwa miliony złotych zadłużenia, ale najprawdopodobniej nie zrobi tego z pieniędzy Marty Półtorak. - Moja deklaracja pomocy jest aktualna, ale nikt się ze mną nie kontaktował - wyjaśnia była prezes.

przeczytaj cały artykuł


Baranek

Co z tego, że miasto przekazało milion, co by było nawet gdyby Marta spłaciła drugi milion? Nikt nie będzie chciał u Nas jeździć z takim zarządem. Baraże klub zrujnowały, ale kibice dopisywali jak nigdy, dochody z biletów duże, na początku sezonu mieli kase na wszystko. Zarząd słaby tym interesem zarządzał. Marta oczekuje informacji jaki mają pomysł na klub? Doskonale i bardzo mądrze. tylko kretyn dałby milion wiedząc, że za dwa miesiące może się okazać, że nie będzie ani grosza na kolejny sezon i klub i tak upadnie. Proponuję aby Ci wszyscy geniusze, którzy krytykowali zarządzanie klubem przez Martę Półtorak wyłożyli teraz kasę albo się zobowiązali, że w przyszłym sezonie będą organizować widowisko dla mas szurając du pskiem po żużlu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RzEsZoW

Tak jest ! Bardzo słuszny apel ! Szczególnie ten dureń "Prorok" najwięcej po Marcie jeździł! Może się teraz ten trool wykazać, - żucić ze dwie bańki! - A co??? No ale jak to mówią : dobrze biednemu bogato żyć! Ryj pełen inwektyw pod adresem Marty a jemu kieszeń płótnem stoi! Taki mały zapluty internetowy gnojek!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.