Wątek dotyczący artykułu

Dominik Witczak w Asseco Resovii Rzeszów!

Asseco Resovia Rzeszów znalazła następcę dla Jochena Schoepsa. Nowym zawodnikiem Pasów został Dominik Witczak, atakujący ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.

przeczytaj cały artykuł

marco928

Też tak myślę. Poza tym jak duet Bociek-Konarski będzie zdrowy, to Witczak za dużo by nie pograł, a w tej sytuacji pewnie będzie miał trochę więcej minut gry jako zmiennik Kurka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ola Jakieła

oto właśnie chodziło, ale kibice Kędzierzyna mocno rozgoryczeni tą decyzją, co mnie nie dziwi, ale jako kibic Resovii, muszę powiedzieć że bardzo mnie cieszy ta wiadomość...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marco928

Nie dziwię się ani trochę. W końcu Dominik wiele lat bronił barw Zaksy i nawet zapowiedział że po wypożyczeniu chce wrócić i grać dalej dla KK. Jednak przez kontuzję Schoepsa to właśnie w Ressovi będzie miał większą szansę na grę, a że jest to bardzo dobry atakujący, to udowodnił w dzisiejszym meczu. Kurek będzie miał niezwykle solidnego zmiennika.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.