Wątek dotyczący artykułu

Pawliccy nie spotkali się z Unią

Nie doszło zaplanowane na wtorek spotkanie braci Pawlickich z działaczami Fogo Unii Leszno. Nowy termin zostanie ustalony w tym tygodniu.

przeczytaj cały artykuł

Fan85

Nie czytałem wcześniejszych komentarzy za co sorry, bo tak nie powinno być... Chciałem tylko wyrazić swoje obiektywne, autonomiczne zdanie. Mianowicie uważam,że prawda zawsze leży po środku, ale jeśli koledzy Pawliccy żądają sum z kosmosu to moim skromnym zdaniem PRECZ! Żużel jest na zakręcie i nie ma miejsca dla takich żądań typu Pawlickie, Kildemandy, czy jakieś tam jeszcze inne! Tęsknie za czasami kiedy zawodnicy jezdzili za kase na fiata, motor itp. Wiem, mamy 2015 rok i wymagania poszły do góry, ale trza mieć jakieś granice! Ludzie! Dawniej w klubie było paru sponsorów (pasjonatów!), a teraz mamy ich rzesze, co nie znaczy,że zawodowcom wsio wolno! Idziemy do przodu,ale nie dawajmy sie zwariować... Nasz ukochany speedway upadnie. Reasumując mówie stop! Jedziesz za tyle, jak nie to wypad. Szukaj kasy w Anglii (hehe). Nie pojedziesz, to liga na tym nie ucierpi, a klubik bedzie zdrowszy! To się musi skończyć, bo grozi nam zagłada!!! P.S. Mimo w/w wywodów przyznaje, że liczyłem na kolejnych braci (coś na wzór Gollobów), którzy zawsze elektryzowali fanów! Dlatego miałem nadzieje,że się nie rozstaną. Ale cóż... Kasa Misiu, kasa... W jakim kierunku to idzie???

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
PrzemoUniaLeszno

A ja nie tęsknie za tymi czasami. To była parodia sportu która nie ma prawa się powtórzyc. Jestem za solidnymi kontraktami dla zawodników ale w granicach. Dla mnie głupotą jest kontraktowanie zawodników co rok.
Prezesi już dawno powinni ustalic że kontrakty podpisujemy na minimum trzy lata. Skończy się cyrk transferowy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.