Wątek dotyczący artykułu

International Premier Tennis League: Wpadki Williams i Szarapowej, świetna Ivanović

W środę rozpoczęła się druga edycja International Premier Tennis League. Od 2 do 4 grudnia gwiazdy światowego tenisa będą rywalizować w Kobe. Wpadki zaliczyły Serena Williams i Maria Szarapowa, ale znakomicie zaprezentowała się z kolei Ana Ivanović.

przeczytaj cały artykuł

Sawyer Jack

Dasz wiarę że zastanawiałem się? :) Bo jak słowo daje tak było i Belinda wiadomo no silny głos za slammersami. Ale ostatnio w dużej mierze za sprawą fedcupa stało się coś niezwykłego i Pliskova ta "brutalna deblistka" zaczęła mnie kręcić :D he,he... uwierzyłbyŝ? hmm ;) Nie wiem i może mi to przejdzie jak się sezon zacznie ale odkryłem w niej coś fascynująco intrygującego! coś dręczącego mnie ma w sobie i aż ją zafanowałem -_^ Podobała mi się gra Nicka, ciekawy jest ten deblista Melo, no i trudno nie lubić Dredda którego pewnie z gry na trawie najbardziej kojarzysz;)
Mocną konkurencją dla slammersôw jest Ana i Kiki, tyle tylko że reszta ekipy taka sobie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sawyer Jack

E tam, Aga nie jest trendy -_^ bycie jej fanem jest już niemodne to ci każdy powie :P Rafe jest powód lubić tak w ramach projektu wsparcia że go Nole leje ;)

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Sawyer Jack

ech i ci twoi czerwonoskôrzy oskalpowali moich slammersõw :/
Dodig MVP i żaden Rafa - nawet ten Majorkanin im nie potrzebny :P Ale Sam jest do zmiany przez Age. A u moich Belinda niestety słabo w mieszanej trochę roztrzepana jak jej włosy hmm :) a i Nick nie pomógł. Dredda ugotowali w deblu wszystkimi sposobami naraz- powerpoint,timeout,challenge..... -_^ Moja ulubiona "brutalna deblistka" świetnie singla natomiast trzyma :)

| Odpowiedz
blokuj
jadro ciemnosci

A Andiemu jeszcze mało tenisa w 2015 roku... Pliszkowa zresztą też końską dawkę sobie zafundowała. Ciekawe czy za jakieś skarby świata Mirza oddałaby miksta Agnieszce z Rafą :P

| Odpowiedz
blokuj
Sawyer Jack

Hmm bo ja wiem... chyba nie -_^ Ale coś mi się wydaje że tego problemu nie będą miały. Wiadome która co zagra mimo że taka mieszanka Rafaga tudzież Isodal , o to by było grande spektakulare :) Mogą spytać samego zainteresowanego która mu się bardziej podoba :P Ja bym wiedział ale czy on!? hmm ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Sawyer Jack

Chciał zrównać szanse -_^ Wiesz, rok temu nie wiedziałem co sądzić o iptl i nie miałem w zasadzie zdania ile w tym sensu a czy nie lepiej się regenerować. A obecną edycję oglądam jakby chodziło o szlema :) Nieważne że nie dają punktów, nieważne jak zaangażowane podejście wykazują wszyscy. Jest coś ważniejszego - #emotions
Slammersi z Czerwonoskórymi grali z rządzą zwycięstwa

| Odpowiedz
blokuj
Seb Glamour

Niby pokazówka ale fajne jest to,że grają tak by wygrać.....bez jakiś baloników,tak na pół,a nawet ćwierć gwizdka....Ana z Marią ładnie młóciły,choć widziałem tylko fragment;)

| Odpowiedz
blokuj
Sawyer Jack

I do tego fajnie pomyślana,po jednym secie, gra toczy się płynie, ważny jest każdy gem,drużynōwka bardziej mobilizuje, świetnie się wspólnie bawią ale rywalizacja jest. Nie że bardzo ale brakuje mi debla pań i ogólnie dziewczyny mogłyby mieć większy udział niż "półtora" w pięciu.

| Odpowiedz
blokuj
Sawyer Jack

Chyba tylko takie legendy co właśnie karierę skończyły i jako tako się trzymają -_^ A to "właśnie" zdecydowanie mniej odległe jak u panów. Bartoli jak znalaz pasowałaby. Flavia za rok będzie już legendarna. Kilka Rosjanek znalazłoby się. Bo zaproszenie dla Bilie Jean King raczej by misie zapodziało ;)

| Odpowiedz
blokuj
jadro ciemnosci

W sumie nawet nie dziwie się, że na ta ligę chce znakomita większość (jak nie wszyscy, gdyby nie ewentualne zmęczenie) jeździć, bo dla nich to praktycznie impreza na korcie. Luzik, masa fajnych miejsc do zwiedzenia. Dla widzów to też fajna forma grania.
Swoją drogą Serena jak stwarza wrażenie "odsłoniętej", daje niby sygnał, że już schodzę z tronu, z Narą przegrana ;)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.