Wątek dotyczący artykułu

Jacek Frątczak: Hancock to inwestycja z najmniejszym ryzykiem

Falubaz Zielona Góra cały czas stara się o Grega Hancocka. - Drużyna potrzebuje strzelby, a Amerykanin to inwestycja z najmniejszym ryzykiem. Inni nie gwarantują tego co on - twierdzi Jacek Frątczak.

przeczytaj cały artykuł

fafa31

Zielonka robi szum ze niby sie stara a i tak wiadomo ze greg podpisze w Toruniu ale przeciez rozowy sraczki by dostal jak by czegokolwiek nie napisali o Falubazach. Na chwile obecna Zielona jest w czarnej d...ie i wydaje mi sie ze skonczy za rok jak wlokniarz ktorego osobiscie mi zal, Zielonej nie , dlaczego? to chyba wszyscy z poza winnego grodu wiedza

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
kaz

Dla ciebie z całą pewnością. Ja piszę to co wiem, a nie wyssane z palca bzdury. I jeszcze coś, nikomu nie ubliżam...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kaz

Jak nie zmienisz nick-a, to pogadamy na jesień 2016 i okaże się co było, a nie jak teraz, co będzie za pół roku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Stefan Te

dlaczego tak niekulturalnie odpisujesz?? dal mnie o zwykla słoma z butow z Rozowej Gory... ale czego sie spodziewac po lubuskim - okreg przemyslowy panszczyzniany!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
obserwator SE

Taka odpowiedź, jaki komentarz. Czytasz całość, czy tylko to co ci pasuje obrońco uciśnionych. Zresztą czego ja wymagam od kolesia prezentującego podobną retorykę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Maciej KSF

Poczytaj własne komentarze, zastanów się nad treścią, a dopiero potem napisz o tej słomie. Mimo wszystko miłego popołudnia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.