Wątek dotyczący posta na blogu

Typer Ligue 1 2015/2016 -zapraszam do typowania :)

użytkownik usunął konto

Witam serdecznie na blog-typerze pierwszej ligi francuskiej w piłce nożnej :)stary obrazek...nowy sezon ;)Typujemy w najprostszy możliwy sposób: 1-X-2 bez podpórek. Za każdy poprawny typ otrzymujemy 1 pkt, za mecz *HITowy 2 pkt. OPS- (order padliny szakalowej) wędruje do zwycięzcy kolejki, w przypadku (…)

przeczytaj cały artykuł

pablo80 - RSKZ

Wróci,wróci... Wystarczy zobaczyć kto tu teraz za nm tęskni...
Gaizka - nałogowy usuwacz kont
Przemek- którego konto już prawie było na wylocie, a i kilka razy wcześniej nosił się z zamiarem usunięcia
Margo, Czarnulka, Tatoo - nawet nie chce mi się wspominać ubiegłorocznych świąt
Abak - ... Hmmm... Kiedyś usunęła jej się jaskółka ;) ale ta dwójka nie potrafi bez siebie żyć, więc i Szaki wróci :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pablo80 - RSKZ

Ale metorycznie o La liga przewyższał wszystkich. Czasami zastanawiam się czy nas nie zrobił w konia i nie stworzył madryckiego alterego Kursa... ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Multi11 Przemek

Tylko, że są typery i typery, prowadzący i prowadzący.
Bo przy całym szacunku dla pracy każdego to typer ligi rosyjskiej, holenderskiej czy typowanie kilka dni przed zawodami dwóch konkursów pucharu świata w skokach to bardziej loterie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
pablo80 - RSKZ

Dlatego ja jestem przewodnikiem po najlepszych typerach ;)
U Maniutka typowali nawet redaktorki...
My stworzyliśmy nową, lepszą (dla nas) jakość. Oprócz typów są rozmowy :) Jesteśmy Elytą czy tego chcemy czy nie...
P.S. Szkoda, że Szaki nie napisał 168 postów więcej...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Gaizka

Ja za nim nie tęsknię. I nie mam problemów z usuwaniem kont, mam problem z pamięcią, bo zapominam dlaczego kasowałem i wracam, a kiedy sobie znowu przypomnę to kasuję. Jak tylko zacznę brać coś na pamięć to nie wrócę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
pablo80 - RSKZ

Jeszcze... Nigdzie nie napisałem, że masz z tym problem.
Tabletki na pamięć to ty i tak bierzesz, bo jak raz nie brałeś to zalogowałeś się na Onecie ;) pamiętasz???

| Odpowiedz
blokuj
jerrypl

Gaizka! Ominęła cię moja epicka kłótnia z fanami Realu bo Gran Derbi.
Poza tym wszystko po staremu, chociaż wykruszają się powoli starzy bywalcy. Nawet trolli coraz mniej, anty farsy dawno nie było:((

| Odpowiedz
blokuj
мαяgιτ

Zbliżają się kolejne święta.... Muszę zwołać posiedzenie, i podejmiemy jakąś uchwałę, czy mamy nadal truć Wam życie na tym łez padole.

| Odpowiedz
blokuj
мαяgιτ

To Marek był inspiracją, żebyśmy założyli tu konta.
Przekonaj Go żeby rzucił hasło o opuszczeniu portalu , a my posłuchamy naszego guru :P

| Odpowiedz
blokuj
pablo80 - RSKZ

A ktoś Ci mówił, że ja mam słabą głowę? Bejbe, ja mam dwa razy więcej ciała gdzie to się może rozlewać niż Ty :) a raczej 10 razy więcej jak głoszą legendy ;)
Po za tym nawet jeśli, to w miłym towarzystwie mogę się upodlić :D

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.