5 grudnia 2015, 20:30

1 : 1
relacja

zjk111

Nieodgwizdany karny dla Valencii, nieodgwizdane spalone Barcy... Słabo się ogląda takie mecze, gdy sędzia robi wszystko by wygrała jedna drużyna.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
zjk111

W czym lepsi? Nie strzelili żadnego prawidłowego gola tylko musieli czekać na pomoc od sędziego. Nie mówiąc już o innych sytuacjach jak perfidny faul Suareza.

| Odpowiedz
blokuj
Kasyx

W czym? To meczu nie oglądałeś? Po pierwszej połowie, powinno być pozamiatane. Spalony? Owszem był. Ale jak pokazały powtórki, naprawdę niewielki i asystent mógł go nie dostrzec.
I nie, nie jestem fanem Barcelony

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
kokojamboo

TY POWININEŚ IŚĆ DO LEKARZA NA BADANIA.pO PIERWSZEJ POŁOWIE POWINNO BYĆ 0:5 Barca sama jest sobie winna bo bawić sie mozna gdy jest co najmniej dwie bramki przewagi.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.