Wątek dotyczący artykułu

TŻ Start Gniezno z nowym prezesem

W piątek, 4 grudnia, odbyło się Nadzwyczajne Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze TŻ Start Gniezno. Podczas spotkania doszło do kilku istotnych roszad w strukturach stowarzyszenia.

przeczytaj cały artykuł


manak

Szanowni Państwo, kilka uwag - TŻ Start Gniezno powstało pod koniec 2004 roku . W roku 2013 powstała spółka akcyjna START Gniezno której właścicielem z udziałami 100 % jest stowarzyszenie TŻ START Gniezno. Władze TŻ powołują Radę Nadzorczą, a ta powołuje Zarząd takie kruczki prawne, aby dochować przepisów prawa. Takie szopki tylko w Polsce, a żeby było jeszcze ciekawiej to TZ przerzuciło swój dług w wysokość około 700 tys zł do Spółki w momencie jej tworzenia. Cały ten cyrk chciano następnie sprzedać za 5 mln zł, ale potencjalny nabywca spalił buty i wycofał się z fantastycznej oferty. Tak oto wygląda ten cyrk w Gnieźnie i dziw bierze że jeszcze nikogo tam nie zapuszkowano. Polska to piękny kraj i raj dla cwaniaków. Towarzystwo wzajemnej adoracji bawiło się w żużel przy pełnej aprobacie włodarzy miasta, którzy zapatrzeni w swoje oblicze i wygraną w kolejnych wyborach dawali pozwolenie i nietykalność nieświadomi NAIWNIACY. W tym całym cyrku szkoda naiwnych SPONSORÓW - maja dawać i nie dyskutować. I jak nastał ten straszny krach chłopcy z ferajny, raz składali dymisje, potem znowu wracali krótko mówiąc cyrk na glinianych nogach. Dzisiejsze zmiany dają nową szansę, ale czy uda się gruntownie posprzątać w to nie wierzę, gdyż tylko wycinka w pień daje szanse, a odważnego do takiej pracy nie ma w obecnej strukturze. Ludzie nie garną się do ciężkiej pracy na rzecz klubu, wola narzekać, innych oceniać takie mamy czasy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gacek

Jedno sie zgadza ,że jako jedyny klub ktory pomniejszył szantażem kontrakty zawodnicze ktore nakazami sądu musi spłacac i do tego miastowymi pieniędzmi..rzeczywiscie to podkreslenie jako jedyny jest bardzo wymowne

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.