Wątek dotyczący artykułu

Marek Cieślak: Od roku wiedziałem, że będę w Falubazie

Marek Cieślak przez kolejne dwa lata będzie trenerem Falubazu Zielona Góra. Szkoleniowiec nie ukrywa, że już od dawna wiedział, jak będzie wyglądała jego klubowa przyszłość.

przeczytaj cały artykuł


miroslaw998

Wytrzeźwiał?
Jak można tego bufona i aroganta nazywać trenerem?
Bardzo liczyłem że niedziela upłynie w spokoju a ewentualne informacje dotyczące sportu będą przyjemne i zwycięskie dla naszych drużyn.
Falubaz to i Huszcza, legenda by poprowadził gdyby dostał podobne warunki.
Nie, lepiej zakończę w obawie żeby nie narazić się za bardzo.
Chamstwo z jakim zapewniał kiedyś że z torem będzie robił i tak co zechce a szczególnie pijackie eskapady choćby z Szymańskim w Pradze gdzie sprawę szybko skręcono czego nie udało się już zrobić w Ostrowie,pokazują prawdziwe oblicze człowieka mającego zapewnienie pracy do emerytury od PZPR-owskiego batonu z PZM-otu. To ktoś bez ambicji i krzty honoru bazujący na znajomości przepisów,regulaminów i panujących układach.
Proszę,nie nazywajcie go trenerem bo to uwłacza ludziom którzy kończyli studia aby z dumą nosić ten tytuł.To życiowy cwaniak który zawsze znajduje się tam gdzie są ...pieniądze.
Falubazowi,kibicom wszystkiego dobrego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
slavo880

Czego się czepiasz? :)))) To porządny działacz, wychleje jak potrzeba, a i klub zrujnuje przy okazji, idealny dla Zielonej, która niczego się nie nauczyła przez ostatnie dwa lata. Z deszczu pod rynnę, mało mieli kłopotów z kontuzjami i ćpunami to jeszcze potrzebny taki "fachowiec". Szacunek dla cierpliwości kibiców z Zielonej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.