Wątek dotyczący artykułu

Hancock w piątek przyjeżdża do Torunia. Kościecha jeżdżącym trenerem?

Być może Robert Kościecha będzie ponownie bronił barw toruńskiego klubu. Wychowanek tego zespołu miałby być także trenerem szkółki i zastąpić na tym stanowisku Jacka Krzyżaniaka.

przeczytaj cały artykuł

Selektor

A mi to wisi, bo i tak będę na stadionie. Czy medal, czy utrzymanie to bez różnicy. Ważne, żeby jechali cało i zdrowo. Bez ciśnienia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
HDZapora

Kościecha może okazać się największym wzmocnieniem KST.
Oczywiście nie chodzi mi o wzmocnienie sportowe , ale mentalne, które jest bodaj najważniejszym czynnikiem w zespole

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
moskal

Siemasz. Ale powiedz mi co ma rak do jego pracy z młodzieżą ? Mnie nie interesuje choroba ( nawet nie wiedziałem ze chorował , fajnie ze wyszedł na prostą) ale jego wyniki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
toronto1

Tak właściwie pomijając Przedpełskiego,to od czasów Adriana i Karola jest tragedia,a przecież byliśmy potęga w szkoleniu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Dogfight

Problem jest z tym że przy takim nasyceniu rynku zawodnikami zagranicznymi przebić może się tylko mega talent wypatrzony przez doświadczonego trenera i przy wsparciu rodziców. Jeżeli nie ma odpowiedniej osoby która jest w stanie wyłapać talent i determinacji przecież młodego człowieka i rodziców to nic nie bedzie. Chyba że w 2 lidze gdzie klub będzie nastawiony na szkolenie nie na wynik. Brak wizji klubów w sprawie szkolenia to problem potencjalne trudnosci ze znalezieniem klubu w przyszłości też chyba trochę zniechęcają i trzeba pamietać ze to sport wysokiego ryzyka.

| Odpowiedz
blokuj
moskal

Ja nic do Krzyżaka nie mam absolutnie , co Wy sie tak do mnie przy...... :D Chodzi mi tylko i wyąlacznie jo jego prace z młodzieżą a ta jest mocno średnia. Tylko tyle.

| Odpowiedz
blokuj
Krzyżacy RSKŻ

mistrzu, Janek Ząbik zajmuje się najmłodszymi na mini torze. oni maja ogromne sukcesy. sa najlepsi w kraju, mają wiele medali na arenie międzynarodowej. brakuje u nas kogoś kto pociagnie to dalej już na 500cc

| Odpowiedz
blokuj
czerwiec74

jego prace z młodzieżą a ta jest mocno średnia
delikatnie mówiąc zero podejścia do chłopaków a zatrudniając Kostka można być pewnym że będzie chociaż WESOŁO :-)))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Komentarz usunięty
HDZapora

Teoretycznie najsłabsza na tą chwilę, a jak będzie to się zobaczy...moze być jak w teorii , a moze być całkiem nieźle

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.