Wątek dotyczący artykułu

Tomasz Gapiński: W grę wchodzą dwa kluby

Tomasz Gapiński w minionym sezonie reprezentował barwy Stali Gorzów. Wszystko wskazuje na to, że od nowego sezonu zmieni barwy klubowe.

przeczytaj cały artykuł

TSK Polonia Piła

Moim zdaniem dla Gapy była by 1 liga, i to w Pile u siebie.. Chociaż, za to co zrobił i zdradził nas dla Ostrowa.. nie chciałbym go w Pile, ale swój to swój... przydałby się .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ja z Piły

Dwa lata temu w play offach w Pile, użyczył chyba swoich motorów Porsingowi o ile mnie pamięć nie myli... Nasz prezes mówiąc o tym, powiedział że ma żal do Gapy i nie chce tego komentować. Więc dziwię się, że nasi z nim rozmawiają, no ale jeśli już tak jest, to zobaczymy jak to się potoczy. Jednak ja na miejscu Sotera bym się mocno zastanowił, bo jednak wybrał pomoc sponsorowi zamiast klubowi, który go wychował i w którym stawiał pierwsze kroki... Jak widać dla niego pieniądz jest ważniejszy od sentymentów...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.