Dyskusja

użytkownik usunięty

przejdź na stronę użytkownika

Penhal

Witaj. Ja nie buduję zdania o Petru od wczoraj.Facet ma 43 lata i sprawdź sobie jego stan majątkowy.Jestem synem Naczelnika Banku PKO.Całe życie mieszkałem w banku.Znam wielu dyrektorów Banków i żaden by nie polecał brać kredytów we frankach np. Pan Hinc.Zwyczajnie RP wsadził z korzyścią dla siebie Polaków na minę.A teraz myśli że wystarczy powiedzieć Polakom pomyliłem się????Ale Ty możesz mieć swoje zdanie może kiedyś zauważysz co jest z nim grane.Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ЦТ

Wielu nazywa "człowiekiem banków" Petru po nakręcone spirali frankowej. Bardzo wielu rodaków postanowiło polecieć w c...a i jechać sobie na kredytach teoretycznie "niższych" niż pozostali rodacy - dla nich - frajerzy! Tymczasem banki mówiły i przypominały, że niezależnie jak stabilnie i dobrze jest w Szwajcarii, zawsze istnieje ryzyko jakiegoś nieprzewidywanego tąpnięcia, czy krachu. NIGDY nie ma pewnych rzeczy w ekonomii, jeśli chodzi o obcą walutę.
Frankowicze olewali jednak tę sprawę, bo byli omamieni żądzą niskiego kredytu, wycyckania złotówkowiczów, szybkimi ratami i zadzieraniem nosa. Teraz my mamy płacić za to, że oni są frajerami? Za to nazywa się Petru człowiekiem banków?
Poza tym litości, jak my będziemy patrzeć na takie pochodzenie, to my zejdziemy niżej niż średniowiecze. Jeżeli ministrem zostanie jakiś urzędnik skarbowy, to mamy organizować zamach stanu? Facet jest ekonomistą, przeszedł wiele szczebli i prawa rynku, zwłaszcza w sferze makroekonomii zna od podszewki. Poza tym nie zamierza przekształcić naszego narodu w Polską Rzeczpospolite Bankową.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|12)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.