Wątek dotyczący artykułu

Antonio Lindbaeck: Chcę pomóc GKM-owi w awansie do play-off

Antonio Lindbaeck będzie w przyszłorocznym sezonie reprezentował barwy MRGARDEN GKM-u Grudziądz. Szwed cieszy się z możliwości startów w stabilnym klubie, który ponownie zagości w PGE Ekstralidze.

przeczytaj cały artykuł

Gerhard Malberg

Jezeli przed sezonem 2016 o lidze w ktorej wystartuje klub decyduje stabilnosc finansowa,to kto wie czy w PO 2016 wystartuja kluby z dlugami czy kluby wyplacalne.Gdyby po rundzie zasadniczej sprawdzic,kto nie jest zadluzony?Kto dostalby sie do PO?Stal Rzeszow wygrala walke na torze z GKM Grudziadz ale czy jadac na nie zaplaconych fakturach zrobila to uczciwie?GKM niby spadl a Stal sie utrzymala,ale ......jest odwrotnie.Jaki tu sens i logika?Antonio ma ambicje na PO?To i dobrze.Ciapowaty bez ambicji zawodnik nikomu sie nie przyda.Nie wiem czy GKM stac na wejscie do PO.Ale pieniedzy maja dosc by startowac uczciwie w ekstraklasie.Bez dlugow.Czym dluzej GKM Grudziadz bedzie w ekstraklasie tym bardziej okrzepnie.Organizacyjnie.Sukcesy sportowe tez beda.Grudziadz jednak wyglada na dobrze zarzadzany i stabilny osrodek zuzla.I to w dzisiejszych czasach jest sukces wladz GKM.Chyba wazniejszy niz walka o DMP.Powodzenia sasiedzi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Hannibal Lecter

Grudziadz jednak wyglada na dobrze zarzadzany i stabilny osrodek zuzla.I to w dzisiejszych czasach jest sukces wladz GKM.Chyba wazniejszy niz walka o DMP.

Tob tylko tak wygląda ,jak można nazywać klub ze jest dobrze zarządzany po roku pobycie na krzywy ryj jako piąte koło u wozu w elidze.
Po takich oszczędnościach jakie uzbierali na braku pojechaniu w barażach i batach na wyjazdach to każdy klub byłby dobrze zarządzany , tylko pytanie czy poziom eligi jest przygotowany na takie działanie pasożytnicze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gerhard Malberg

Chcesz sie czepiac to sie czepiasz.To co stalo sie wczesnij w Gdansku,Czestochowie,Gnieznie jest dobre tak?A Rzeszow to wzor do nasladowania?Pytanie:Czy ekstraklasa jest ekstraoszustwem finansowym czy sportowym?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Hanibal Lecter

Skoro mało kontaktowy napisałem że Rzeszowa w elidze przez długi nie ma to o czym piszesz ,który klub w elidze obecnie nie jest stabilny finansowo !!!!!!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
GKM_Fan

Chyba nie czytałeś Pan mojego poprzedniego posta do Ciebie. Więc powtórzę:

Panie Hannibal.
Rozumiem Twoje rozgoryczenie a propos tego co dzieje się w Stali Rzeszów. Pewnie dlatego tak siejesz jadem. Nie zamierzam uczestniczyć w tej internetowej młucce którą tutaj uskuteczniasz. Jednak chciałbym się odnieść do jednej kwestii. Napisałeś mianowicie że GKM wykańczał finansowo kluby tym, że na wyjazdach nie robił 30 punktów i księgowe w drużynach przeciwnych nie nadążały z wypłatą kasy. A więc spójrzmy na to w ten sposób: Stal Rzeszów - MrGarden Grudziądz: 61:29. Zakładam, że gdyby GKM zdobył np. 41 punktów to było by już dla Ciebie OK. i nie było by to zarzynanie budżetu Stali. W takim razie różnica w zdobyczy Stali wynosiła by 12 punktów i niech będą 3 bonusy :-) Razem 15 pkt. Załóżmy, że za każdy punkt księgowa Stali musiała zapłacić 4.000zł. No to na mój rozum wychodzi jakieś 60.000zł . Stal ma podobno dług na poziomie 2.000 000 zł. To chyba nie trafiony argument i nie tutaj jest problem.
Proponuję więcej dyskusji merytorycznej zamiast bełkotu o zielonych stolikach.
Szkoda kibiców Stali bo może w ogóle żużla nie będą mieli w 2016 roku. Sam u siebie tego bym nie chciał. Pozdrawiam.
Ps. No chyba że Ci SF płacą za te występy tutaj.... to kontynuuj :-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Hanibal Lecter

To nie jest rozgoryczenie chłopie nie mierz mnie swoją miarą, Rzeszów ma długi więc nie jedzie w elidze ,oszust zielonostoliczkowy nie potrafi awansować na torze, nie potrafi jeździć jest zwykłym pasożytem który wozi ogony i się kompromituje , zaoszczędził na barażach , na meczu finałowym w 1 lidze.
Dług Rzeszowa byłby niewielki gdyby nie było Kildemana i tych baraży , miasto w tym roku obiecało przeznaczyć 250tys w kolejnym 800tys.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.