Wątek dotyczący artykułu

Zrobią porządek z "lotnymi" startami!

W miniony weekend odbyło się seminarium sędziów, na którym omówiono między innymi kwestie nieprawidłowych startów zawodników.

przeczytaj cały artykuł


coy

Czyli to co istotne nadal się nie zmieniło. Zawodnik, który idealnie wyczuje moment startu i wystartuje zdecydowanie lepiej od reszty zawodników zostanie ukarany poprzez przerwanie wyścigu. Co z tego, że nie dostanie ostrzeżenia w przypadku prawidłowego startu, skoro sędzia przerywając bieg wypaczy w ten sposób jego wynik? Powinni w końcu opracować brak możliwości oszukiwania przez zawodnika. Najlepszym rozwiązaniem byłoby chyba wynalezienie na tyle sztywnej taśmy (odpornej na wiatr), żeby zawodnicy mogli być przez kierownika startu podprowadzeni na tyle blisko, aby uniknąć spornych sytuacji.
Krótko mówiąc. Problem jest trudny i póki co na pewno nie rozwiązany.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
głos z Rzeszowa 61

w 21 wieku jest coś takiego jak laser . Zakładając , że długość każdego motocykla żużlowego jest taka sama to stawiamy 2 lasery na te "długość" i dodajemy 6-10 cm "luzu" i startujemy na "światło " i jest po problemach z wiatrem z maszyna startową i z "lotnymi ".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.