Wątek dotyczący artykułu

Piotr Pawlicki namawia sponsora Unii. Ogłoszenie umowy z Kildemandem kwestią czasu

Choć Fogo Unia Leszno wydała oświadczenie o rozstaniu z Piotrem Pawlickim, to zawodnik nadal podejmuje próby dogadania się ze swoim klubem.

przeczytaj cały artykuł

HUZARZY ŚMIERCI

i historia znowu zatacza koło...mądrzy ludzie wyciągają z niej wnioski, a ci mniej inteligentni powielają swoje błędy...ot mała powtórka z historii:
Leszno, dn.30 marca2010 r.

Stanowisko Piotra Pawlickiego Seniora oraz Teamu

w sprawie aktualnej relacji z S.S.A. Unia Leszno.

Szanowni Państwo,

w związku z zaistniałą sytuacją na linii Team Pawlickich, a Unia Leszno pragnę zabrać głos w powyższej sprawie. W ostatnich tygodniach doświadczyliśmy jednego z najgorszych etapów naszego życia prywatnego i sportowego. Fala krytyki naszej rodziny ze strony części kibiców jaka przetoczyła się w mediach dała nam wiele do myślenia.

Jak każdy ojciec chcę dla swoich dzieci jak najlepiej. Tylko ojciec zawodnika uprawiającego niebezpieczny sport jest w stanie zrozumieć , co czuję, gdy moi chłopcy na torze ryzykują życie. Przemek i Piotr Junior wybrali taką drogę, pomimo faktu, iż mnie ten sport zabrał zdrowie. Szanuję ich decyzję i podziwiam ogromną odwagę. Zawsze będę im pomagał i starał się zapewnić bezpieczeństwo tam gdzie jest to możliwe, bo na torze nikt ich nie obroni, tam muszą liczyć na siebie.

W ostatnich tygodniach doszło do sytuacji niepotrzebnych, pojawiło się dużo emocji również z mojej strony. Jestem w sporej części temu winny, ponieważ na skutek działania doradców oraz osób uważających się na znawców sportu daliśmy się wmanewrować w nieprzyjemną sytuację z Klubem Sportowym Unia Leszno, a co za tym idzie również kibicami sportu żużlowego w naszym mieście.

Rodzina Pawlickich zawsze czuła i będzie czuć wdzięczność dla mieszkańców Leszna i klubu, ponieważ tutaj zaczynaliśmy nasze kariery, to tutaj po moim wypadku szybko nadeszła pomoc i mogliśmy liczyć na otwarte serca wspaniałych kibiców.

Zdajemy sobie sprawę, ze stało się źle , ale tylko ten, kto nic nie robi nie popełnia błędów. Nie jesteśmy obojętni na opinie ludzi, dla których uprawiamy ten trudny i niebezpieczny sport, dlatego chcąc przerwać impas we wspólnych relacjach pragnę gorąco przeprosić leszczyńskich Kibiców, Zarząd S.S.A. UNIA LESZNO na czele z Panem Prezesem Józefem Dworakowskim oraz zawodników za zaistniałą sytuację. To nie tak miało być. W każdej rodzinie zdarzają się lepsze i gorsze dni. Nie chcę, aby sytuacja, która się wytworzyła zaprzepaściła karierę sportową moich synów. Chcemy zostać w Klubie i walczyć w miejsce w składzie licząc na zmianę zapatrywań Pana Prezesa oraz Zarządu S.S.A. UNIA LESZNO. Będziemy cierpliwie czekać na swoją szansę.

Piotr Pawlicki

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
HUZARZY ŚMIERCI

tylko że po tym płaczliwym tekście historia dopisała nowe fakty...Józef pozwolił im iść na wypożyczenie roczne do Gorzowa, a po roku "komedia kontraktowa" trwała nadal...potem była Piła i ponowne przeprosiny i obietnice Piotra P (seniora)...i co? i nadal ta "komedia" trwa...w zeszłym roku podpisy ostatniego dnia okienka transferowego, a w tym roku kolejne rozstanie...a teraz pomyśl co byś zrobił wobec tej całej trwającej 5 lat "szopki", co byś zrobił jakbyś wydawał swoje pieniądze na klub...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
HDZapora

Nie wiem co bym zrobił. Na szczęście nie ja musze podejmować te decyzje. Z jednej strony Paryż ( Unia ) wart jest mszy, a z drugiej.....:D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty
Dalavega

Fakty są taki że to o człym piszesz miało miejsce 2 lata temu nie rok wiec kolego nie douczony trochę jesteś dlatego milcz jak nie wiesz!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Xmen72

Jak to mówi obecny rząd Pokora Pokora i jeszcze raz Pokora ;p a Piotrka bardzo chętnie będę oglądał na smoku z Bykiem na piersi zdania nie zmieniam 3mam kciuki za porozumienie Obu stron z pożytkiem dla Nas Kibiców Unii

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.