Wątek dotyczący artykułu

Młodzież piętą achillesową GKM-u. Będzie wzmocnienie z zewnątrz?

Włodarze GKM-u Grudziądz przyjęli zaproszenie do PGE Ekstraligi i wystąpią drugi rok z rzędu w najwyższej klasie rozgrywek. Skład żółto-niebieskich na kolejny sezon został w zasadzie skompletowany. Martwić może jednak formacja młodzieżowca.

przeczytaj cały artykuł

Speedway w sercu

To było przecież pewne...GKM musiałby podwójnie Jaskółki przebić, żeby Jacek zaczął zastanawiać się nad takim ruchem. Przecież Tarnów to jego dom, na dodatek tam inwestuje się w juniorkę. Niech tylko chłopak ma stałe miejsce w składzie, to jeszcze pokaże na co go stać. Kibicuję mu od samego początku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Speedway w sercu

Obladi, ja też bym go z chęcią widział z Grudziądzu, nawet czerwony dywan bym mu rozwinął i nieba uchylił, ale na logikę - Jaskółki są nim mocno zainteresowane, a sam Krystian ma tam przecież szkołę, dom, rodzinę i przyjaciół. Wątpię, by GKM był w stanie przebić ofertę Tarnowian. Co do pewności, nikt jej nie ma, choć rozmawiałem ostatnio z kilkoma kibicami UT i Ci są pewni, że Krystek jest u nich. Jeśli będzie miał miejsce w składzie, to uważam, że to dla niego najlepsza droga rozwoju.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
obladi

życzę kolegom z Tarnowa jak najlepiej bez dwóch zdań! Coś jest na rzeczy ale nadziei sobie nie robię a Jacek znany jest z pazerności a moje pokolenie się o tym przekonało.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
k 53 GKM

To samo Jacek.Czas ,jest na zalatwienie wolnego.To raz w roku po sezonie.Pamietaj.16 styczen/sobota/jestes w Czarnym Krazku.pozdro.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.