Wątek dotyczący artykułu

MŚ 2015: Polsko-rosyjska wojna o półfinał!

Po wyeliminowaniu reprezentacji Węgier przed Polkami kolejne wyzwanie. W środę o godzinie 18:00 zagrają z Rosjankami. To jedyny zespół, który wygrał jak dotąd wszystkie mecze na mistrzostwach świata.

przeczytaj cały artykuł

Kazimierz Figiel

Rosja jest bardzo słaba....... prezentuje grę według zasady kupą mości panowie..... jak nasza szlachta zaściankowa. Nie ma żadnego pomysłu na grę...... wygrywały Rosjanki do tej pory, bo były w jeszcze słabszej grupie niż Polska, ale jak się patrzy na ich grę, to trzeba uważać, żeby nie zwymiotować........

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marulek

Piłkę ręczną to ty chyba oglądasz z doskoku, albo w ogóle....sugerując, że Rosja, Hiszpania, Norwegia czy Rumunia, to najsłabsza grupa na tych MŚ. Po drugie, póki co Rosjanki nie przegrały żadnego meczu, a w ost. ze świetnie poruszającymi się po boisku Koreankami - zagrały bardzo dobrze. No ale co Ja będę ci tłumaczył skoro pewnie pomyliłeś działy na "wp" i przypadkiem tu wbiłeś...

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
arekPL

Chyba się z lekka przeliczyłeś ..........wybaczam. PS. miałem dzisiaj postawić w zakładach na NASZE i żałuję i to bardzo!

| Odpowiedz
blokuj
marulek

Z niczym się nie przeliczyłem, stwierdziłem tylko fakt, że Rosjanki to bardzo dobry zespół ;) i dzisiaj też było to widać, ale nasze genialnie zagrały w obronie i bramce...

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.