Wątek dotyczący artykułu

Karol Baran nie szuka nowego klubu. "Chcę zostać w Rzeszowie"

Karol Baran deklaruje, że nie rozgląda się obecnie za nowym pracodawcą. - Jeśli tylko będzie taka możliwość, zostanę na kolejny sezon w Stali Rzeszów - zapowiada.

przeczytaj cały artykuł

RZESZA RULEZ

Nikt ci tyle nie da co Zając obieca :) A tak na poważnie JA CHCĘ KAROLA !!! W pierwszej lidze będzie rządził, do tego Lampart i Kuciapa Maciej. I robimy majstra :) ŻUŻEL W RZESZOWIE MUSI BYĆ !!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ginger PGE

Dzis mamy 18 grudnia , wszystkie zespoły łacznie z tymi z I ligi domykaja juz składy ostatecznie a my nawet nie zaczelismy rozmów z zawodnikami na temat 2016 roku

Jest licencja nadzorowana, ugody-ugodami ale trzeba zaczac rozmawiac z zawodnikami i juz konstruowac budzet-w styczniu bedzie po herbacie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
k44

O czym Ty mówisz? jeszcze skład na awans można zebrać. Oczywiście o żadnym awansie nie ma co myśleć - spłacamy powoli długi i jedziemy spokojnie: Dawidy, Karol, Maciek, nasi juniorzy i... Saszka Łoktajew:P

| Odpowiedz
blokuj
Szczepan Wołowiec

W ciągu 1-2 lat jak akcje dostanie klub trzeba cały czas szukać nabywców co chcą kupić akcję ale o to będzie trudno,ale bez Marty będzie łatwiej znaleźć nabywce na akcje.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.