Wątek dotyczący artykułu

Pogrom. Polskie bohaterki bez medalu

Polki skończyły turniej tak, jak go zaczęły. Biało-Czerwone po bardzo słabym meczu przegrały z Rumunią walkę o trzecie miejsce mistrzostw świata 22:31. I tak są jednak bohaterkami. Dwa tygodnie temu półfinału nie wywróżyłby im nikt.

przeczytaj cały artykuł


ZD

DZ
Czytam te komentarze i są różne oczywiście że dziewczyny się starały ale to nie wystarczy by zdobywać medale .I nawet jeśli byśmy zdobyli ten brąz i co z tego jeśli gra to dno ,rozumiem że coś nie wychodzi że jakaś zawodniczka ma słaby dzień ,ale jak staje sam na sam z bramkarką (mam na myśli żuty karne i z czterech nie strzela się żadnego w finale )bez komentaża dożucić błędy własne ,gubienie piłki ,nietrafianie w światło bramki Poruszanie się po boisku jak na wybiegu dla modelek ,bez obrazy , przez coły turniej można policzyś na jednej ręce wyprowadzenie kontrataku ,byliśmy we wszystkich a może prawie we wszystkich meczach o krok za przeciwnikiem . Trudno może będzie lepiej jak przestaniemy pchać w du.e ,kase trenerom a damy zawodnikom żeby nie musiały pracować tylko trenować to może będzie lepiej ,POZ.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.