Wątek dotyczący artykułu

Panowanie Marty Półtorak. Dlaczego się nie udało?

Kibice Stali Rzeszów na medal DMP czekają od 1998 roku. Wszystko wskazuje na to, że okres wyczekiwania na sukces Żurawi wciąż będzie się wydłużał. Klub boryka się z poważnymi kłopotami finansowymi, które mogą odbijać się czkawką przez wiele lat.

przeczytaj cały artykuł

Jarek Haber

Mam 46 lat i mieszkam od 25 lat zagranica
Jestem urodzony w Rzeszowie czyscilem gogle Kuzniara Krzywonosa czy tez asa Stali Czarneckiego jako mlody chlopak zuzel byl dla mnie cos wspanialego codzienne treningi
Po szkole zaraz na stadion do parkingu
To co Półtorak zrobiła jest dla mnie i wszystkich urodzonych rzeszowian zafascynowanych i kochajacych zuzel zcalego serca bardzo bolesne
Uwazam ze ta Pani powinna dalej sprzedawac folie i przeprosic wszystkich
Wiernych ktorym rzeszowski zuzel lezy na sercu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
necro butcher

Klasyczna paplanina. Równolegle można napisać, że gdyby nie przypadek MP to rzeszowianie byliby już po dwóch złotych i jakichś tam srebrnych medalach DMP. Panie drogi, jedyne co jest pewne, to to, że każdy z nas prędzej czy później fiknie. Mitologizowanie zostawmy sobie mitomanom.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Maciej Pajser

Zaraz zaraz M. P. zostawiła klub bez długów to nie jej wina, że nowy zarząd podpisał totalnie oderwane od rzeczywistości kontrakty z Pająkiem i Gregiem, jeszcze jakieś aneksy itp. Macie rację jak odchodziła mogła zabrać wszystkie pieniądze, które zainwestowała i teraz byście może się starali o 2 ligę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Manfred

Jeszcze raz napiszę, że akcjonariusz nie musi dawać kasy i wcale nie jest powiedziane, że nawet jak ktoś te 60% akcji od Marty wykupi to od razu spłaci długi, czy w ogóle coś wpłaci do kasy. Akcje to są tylko akcje, pozwalają zarządzać klubem ale nie trzeba go finansować. To, ze Marta ładowała grube miliony przez tyle lat to nie jej obowiązek jako akcjonariusza tylko dobra wola.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.