Dyskusja

eeeee

przejdź na stronę użytkownika

fazzzi

Dzień Dobry przed świątecznie;) W pierwszych słowach mego listu dziękuję za Magdę U. "Parole"... tak się składa, że sam użyłem tego utworu w "pewnej" sprawie na sf-ach ale to miłe usłyszeć to ponownie... zamyka to klamrą alternatywny świat... ale ja nie o tym chciałem. By było z lekkim "przesłaniem" w pętli czasu zadedykuję coś osobliwie pięknego co nie ukrywam również wcześniej użyłem;)...

... zmagam się na forum z "niemożliwym" punktem widzenia. Mam Szacunek dla Każdego i poglądów inne niż moje również;)... z jednym drobnym zastrzeżeniem trzymajmy poziom (czasami wkraczam z komentarzem bo i moja cierpliwa natura ma swe granice). Moje Życzenie dla Pani to byśmy pięknie się różnili skoro nie możemy pięknie się zgadzać... z przyczyn oczywistych... sezon w pełni... jak obiecałem przywdziałem zbroję;) A teraz na ten zbliżający się Czas (tak się składa, że Pani jako pierwszej) chcę złożyć Szczere Życzenia płynące z Narodzin Najpiękniej Kochającego Człowieka posłanego przez Boga Między Ludzi by uczył Nas czym jest Miłość... choć przepełnieni Obietnicą jakże często nie pamiętamy Tego co Istotne. Pani i Bliskim Pani Sercu Obfitych Łask od Nowo Narodzonego by Dał Pokój i Siły na Drogę którą Nam Wytyczył...

... proszę wybaczyć tak osobiste Życzenia... ale odczuwałem Taką Potrzebę. Ukłony z Zielonej Góry z Wiarą... że ten Świat nie "musi" być piękny tylko od Święta. I by nie było, że fałszem podszyte... niech Tury grają jak najlepiej wygrywają wszystko po kolei;)... ale Stelmet niech ma o to jedno "najważniejsze" zwycięstwo więcej... by tak na sportowo zakończyć. Pozdrawiam Serdecznie;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
eeeee

Witam.
Nawet nie będę ukrywać swojego wzruszenia.Tym bardziej, iż...nie dość,że piękne, to jeszcze osobiste życzenia.Naj, naj,naj jak potrafię, a wyrazić tego słowami naprawdę nie umiem, dziękuję.
Przepraszam, że dopiero dziś odpisuję, ale wczoraj miałam sądny dzień - nie tylko w pracy ( co akurat jest standart), ale w domu ..."siadła mi elektryka".
Rzeczywiślr załącznik to coś osobliwie pięknego.Zastanawiałam się czy umiem odwzajemnić się czymś równie podobnym.Nic nie wymyśliłam.
Ale oglądając Twoje cudeńko, z każdą kolejną sekundą miałam jedno skojarzenie, kompletnie dalekie od tego co mi wysłąłeś, niemniej z każdą sekundą pzrypominałam sobie podobny poziom emocji, które mi towarzyszą widząc, to co widzę. Z pewną dozą nieśmiałości, pozwolę sobie przesłać Ci to o czym myślałam, choć jakość wizji fatalna. :

A skoro zbliża się świąetczny czas (choć choinkę bedziemy z latoroślą ubierać dopiero jutro), pozwolę sobie złożyć Ci życzenia samych szczęśliwości. I nie tylko w tych nachodzących zawsze, szczególnych dniach.I obyśmy zawsze pięknie się różnili.Bo chcę wierzyć, może naiwnie, że to słabość do koszykówki jest najważniejsza.I ona powinna nas łączyć.
Wesołych Świąt dla Ciebie i Twoich bliskich.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dziadek60

Dzięki serdeczne. A tak na marginesie... Skąd wiedziałaś że uwielbiam jazdę figurowa na lodzie??? Klip stary, ale fantastyczny. Tak się kiedyś jeździło a Kanadyjczycy perfekcję ruchów mieli fantastyczną... (aaaa... przejąłem post dla fazzzika, ale był on tak piękny, że...go przejąłem)

| Odpowiedz
blokuj
eeeee

Kochasz jazdę figurową na lodzie? Bratem mi jesteś po wsze czasy!
Jakbyś kiedyś chciał na ten temat - zawsze możesz. Ale uprzedzam, że buzia mi się w tym temaeei nie zamyka :)

| Odpowiedz
blokuj
eeeee

najbardziej na świecie rodzeństwo - śmieli złąmać konwencję. I za upór. Czekali lata, by ich doceniono.
Ale....zawsze miałam wiele ,najwięcej uczuć do Philipa Candeloro....strasznie himeryczny,ale potrafił zauroczyć jak nikt inny .
A za to kochać go będę zawszze:

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.