Dyskusja

eeeee

przejdź na stronę użytkownika

dziadek60

No i następne życzenia z Grodu Bachusa... Samych radości na święta, po świetach no i w nadchodzącym roku (zarówno dla Ciebie jak i dla Twojej córeczki). A jako prezent... coś specjalnego... - wyłącznie dla Ciebie. www.youtube.com/watch?v=1-YtH2ETgnY

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
eeeee

Dziękuję, po tysiąckroć dziękuję.
Stary, dobry Rod...on zawsze będzie wielki. Wiesz....pomyślałam sobie,czy moje dziecię doceniłoby ten duet.Ona, choć słucha wiele (dla mnie o wiele za wiele) z tego, co serwuje XXI w., to trochę z tego co moje staje się jej.Mam wrażenie, że jesteś rockowy.I to w tym najlepszym wydaniu, ale pozwolę odwzajemnić Ci się czymś nieco innym.
W mojej głowie ten utwór jest od zawsze. Moje dziecko odkryło go dzięki współszesnej wersji . To jedyny przypadek kiedy śpiewamy razem.

3. stycznia to spotkamy się w Zgorzelcu :)
Przyjdę Ci pomachać.
Wiesz, że na 3. meczu finałów w Zielonej Górze,przez dość długą chwilę staliśmy obok siebie :)
A teraz to co najważniejsze :
wszystkiego najlepszego, wiele szczęśliwośći i spokojności na te Święta.
Tobie i Twoim bliskim życzy Edyta ( wzruszyłeś mnie tą Esmeraldą).

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dziadek60

Jeżeli Twoja córka to odkryła to wielki szacun... Pamietasz nasza rozmowę z onlym (po której mnie zbanowali) jak widzę. To miłe. Ja tez ją pamiętam. A 3 stycznia bedę w Zgorzelcu na 100%. Meczyki z wami to dla mnie obowiązkowa klasyka. A na 3cim meczu w Zielonce to chyba raczej razem nie staliśmy...niestety.

| Odpowiedz
blokuj
eeeee

Staliśmy pzrez chwilę,dokładniej ja siedziałam (już na swoim miejscu) a Ty stałeś, przez chwilę w wejsciu na ten sektor, gdzie siedziałam.
Od czasów tej Esmeraldy domyślałam się kim jesteś.Po ME byłam pewna :)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.