Dyskusja

eeeee

przejdź na stronę użytkownika

eeeee

Tego nie można nie pamiętać.To Bolero przestało być Rawela, odkąd oni to zatańczyli.Dean przez chwilę był potem mężem Izabeli od rodzeństwa.
Dzień dobry :)
A pamiętasz rosyjski duet sportowy Gordiejewa Grinkow? Kiedyś, na któryś mistrzostwach, podczas ich tańca popsuł się sprzęt i ...przestała "lecieć" muzyka.Sedzia machał do nich, by przerwali swój występ,a oni tańczyli do końca.To było niesamowite - idealna synchronizacja i to bez pomocy, którą daje muzyka. Zostali zdyskwalifokowani, ale w mojej głowie ten program dowolny będzie na zawsze.
W załączniku coś, co mojego dziecka a stało sie też moje:

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dziadek60

Świetny kawałek. Nie lubię rapu, ale ten ma niebanalny tekst, formę i linię melodyjną. A i klip fajnie nagrany. Dla mnie rewelacja. Zajrzałem na stronę PLK i widzę że meczyk dzika z turem odbędzie się 2.01.2016!!! (sobota)... ale kicha... wyjazd noworoczny już zaplanowany i skrócić go o jeden dzień będzie niezwykle ciężko... ale kicha.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
eeeee

Ja też nie lubię rapu.Podpisuję się pod wszystkim, co o tym utworze napisałeś. Dodam tylko, że z latoroślą miałyśmy okazję słyszeć to w wersji live, na Męskim Graniu.Krystyna Prońko dała popis swych możliwości wokalnych.
Szkoda, że dla Ciebie ta zmiana to kicha. Dla mnie i mojego koszykarskiego kółka to świetna wiadomość.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.