Wątek dotyczący artykułu

Maksymalnie 11 zespołów w Nice PLŻ i PLŻ 2!

Minął okres, w którym zespoły mogły odwoływać się od negatywnych decyzji Komisji Licencyjnej odmawiających im prawa udziału w rozgrywkach sezonu 2016.

przeczytaj cały artykuł


Rysio-z-Klanu

Chociażby taka,że nikt z ligi nie spada,a i kluby mają bliższe wyjazdy, co pomoże zapłacić mniej zawodnikowi za kilometrówkę i zaoszczędzić kilka plnów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pojawiam sie i znikam

Moze jest to jakiś pomysł, 5 druzyn + 6 druzyn w grupach, ale dalsze eliminacje zrobić systemem pucharowym, ćwierćfinał 1A-4B, 2A-3B itd. pozniej półfinał i finał. Wtedy to moze faktycznie w finale spotkały by sie najlepsze zespoły, a nie takie które miały łatwiejszą grupę i wyszły z niej na 1-2 miejscu. Tylko czy taki system spodobał by sie kibicom? W jednej grupie masz zaledwie 4 przeciwników (8 meczów w rundzie zasadniczej), w drugiej 5 przeciwników (10 meczów). Doliczajac play-off to pierwsza grupa ma zaledwie 14 meczów w sezonie i to tylko dla najlepszych. Nie ma sensu rozgrywać meczów o miejsca 3-11 bo one nic nie dają, a tylko podnosiły by koszty.
No chyba ze w drugiej rundzie laczymy grupe A i B np. po 3 albo 4 druzyny, z zaliczeniem wczesniejszych wyników (chociaz tak na prawde straciły by druzyny z miejsc 5-6, dla ktorych sezon by sie skonczył).
Masz propozycje jakiegos sensownego systemu rozgrywek przy podziale na takie grupy? :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.