Dyskusja

eeeee

przejdź na stronę użytkownika

dziadek60

Widzę że masz wspaniałą córkę. A każdy koncercik obejrzany na żywo jest niczym meczyk... emocje, ciarki na plecach a potem wspomnienia... warto wolny czas poświęcić podróżom, koncertom, meczykom i innym tego typu rozrywkom. A skoro meczyk przenieśli na sobotę to chyba po raz pierwszy od lat go nie zobaczę... :-(

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
eeeee

Moja córka,choć to typowe dziecko XXI w., bywa przecudna.Ten sam błysk w jej oczach widziałam podczas Męskiego Grania jak i podczas meczu Polska - Kamerun na MŚ w siatkówce...."różnimy się od siebie jak dwie krople czystej wody".
Cóż, na pocieszenie pozostaje Ci chyba tylko świadomość, że wynik meczu jest wysoce przewidywalny :) Mi ta świadomość nie przeszkodzi delektować się koszykówką.
Turów miał już kilka zakrętów.Bywało lepiej, bywało gorzej, bywało cudownie.Zawsze z tych zakrętów wychodził.2 stycznia przegramy, ale wierzę, że wrócą "tłuste lata".I z tą nadzieją przyjmę tę przegraną jako specyficzny prezent urodzinowy.
Z potyczek z Wami nigdy nie zapomnę takiej sytuacji sprzed 3. lat:
Micić coś spiepszył, Kicia (jak to on tylko potrafił)wkurzony, wymachuje łapkami. Piłka,odbita od obręczy, leci w jego stronę. Krzycząc na tego biednego Djordje, łapie piłkę i pokazuje mu co miał zagrać.I rzuca. A piłka trafia do kosza! :) Walter H. podchodzi do Kici, składa mu gratulacje i przybija sobie z nim piątkę.Jesteśmy rywalami,ale umiemy się szanować.I stać nas na chwilę humoru i dystansu.
I takie sytuacje chcę pamiętać. A nie tę, kiedy szef Waszego klubu kibica, patrząc mi w twarz, z pogardą w głosie mówi: kibice Turowa to bydło.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dziadek60

Dzisiaj sportowa sobota. O 18.00 Zastal gra w polsat sport news z Rosą, a o 20.10 na tvp sport GP w jeździe figurowej. Rzut kici pamiętam... zachowania szefa klubu nie pochwalam..., a córki Ci gratuluję. Świąteczne pozdrówka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.