Wątek dotyczący artykułu

Rafał Trojanowski: Przepis 1:5? To jest bezmyślne! Boję się, co wymyślą za rok

Rafał Trojanowski w przyszłym sezonie będzie zawodnikiem Włókniarza Częstochowa. Wychowanek Stali Rzeszów opowiada o swojej karierze oraz propozycji regulaminowych. - Przepis 1:5? To bezmyślne. Boję się, co ci ludzie wymyślą za rok - mówi "Trojan".

przeczytaj cały artykuł


KACAP.C.I.U.L

Panie Rafale, Wy jako żużlowcy poza torem to jesteście miękkie faje i to jest największy problem. Ogłosilibyście WSZYSCY odmowę startów do czasu odwołania wszystkich głupich pomysłów i w końcu marynary by ustąpiły, bo sami na motocykle nie wsiądą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pojawiam sie i znikam

Wszyscy znaczy kto?? Myslisz że jak Trojan rzuci taki pomysł to zaraz wszyscy podniosą wrzawę że stanowczo się z nim zgadzają i tak będzie? Już raz niby wszyscy ogłosili solidarne działania w sprawie tłumików i skonczyło się tym, że kilka dni pokrzyczeli, postraszyli, pogrozili, a jak przyszedł czas eliminacji do GP to od razu miedziński, Koldi i ktoś tam jeszcze zrobili sobie przerwę w protestach i pojechali do Rosji walczyć o GP. Myslisz że tacy zawodnicy beda sie przejmować jakimś Trojanowskim? Nie będą, bo patrzą tylko żeby im sie kasa zgadzała, a nawet jak nie dostaną kilku tysiecy za ten jeden punkt w przegranym 1:5 biegu to odbiją sobie w następnym. Cegła dużo krzyczy, ale chyba tylko w mediach. Z resztą on niby może reprezentować zawodników w tych różnych sprawach, ale jak przychodzi co do czego to każdy i tak sam podejmuje decyzje najlepszą dla siebie, nie patrząc na innych. A Gollob to już w ogóle, jego najwiekszy sukces w ostatnich latach to wypracowanie nowych trzech punktów regulaminu o lotnych startach, które w dodatku sam Demski pewnie nakreślił, a Gollob i Cegła tylko mu przytakiwali jakie to znakomite pomysły ma. Tak wlasnie polscy żużlowcy walczą w swoje :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.