Wątek dotyczący artykułu

Paweł Baran: Szukamy zawodników, którzy dają nadzieje na dobry wynik

- Nie myślimy o jeździe trzema juniorami. Chcemy mieć w składzie piątkę seniorów - mówi trener Paweł Baran. Opiekun Jaskółek nie chce oceniać potencjału swojej drużyny, gdyż czeka na zakontraktowanie ostatniego seniora.

przeczytaj cały artykuł

omen

Widząc postawę Mroczki to kibice już zaczynają tracić cierpliwość do Niego! Chłopak się w Tarnowie odbudował zarobił dobra kasę i fajnie wkomponował w drużynę a teraz chce jakiś kosmicznych pieniędzy! Niestety jak nie ma kasy to nie ma i tyle. Mało? to do widzenia! Przeboleliśmy odejście |Martina to myślę że przebolejemy Artura :) Ci do Lamparta to kibice mimo wszystko już by pretensji do niego nie mieli. Już przeżył jedno przyjście to teraz na pewno było by mu lżej! Ja natomiast pomyślał bym o Marcinie Rempale bo jakby dostał trochę kasy Mirek z Pawłem by Go przycisnęli a Jacek zrobił dobry silnik to chłopak był koło 6-8 punktów w Tarnowie zrobił! A myślę że za kasę jaką proponują Mroczce Marcin by z uśmiechem podpisał!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.