Wątek dotyczący artykułu

Daniel Jeleniewski trafi na wypożyczenie? "Na razie mam kontrakt z GKM-em"

Kadra GKM-u Grudziądz liczy obecnie siedmiu seniorów. Wobec konkurencji o miejsce w składzie, Daniel Jeleniewski może zdecydować się na wypożyczenie do klubu z niższej klasy rozgrywek.

przeczytaj cały artykuł

Nightmare

wisza kase jeleniewskiemu i ten juz chce uciekac z tanacego okretu hahahaha widac nie taki bogaty ten grudziadz jak go maluja. Chodza glosy ze zawodnicy byli zmuszani i zastraszani podczas podpisywania kontrktow ponoc golobowi porwali kogos z rodziny w tm czasie i oddali jak podpisal kontrakt

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|11)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dexter

he,he dobre! Jak jesteś z Gniezna, to pewnie orientujesz się gdzie, przetrzymują porwanych zawodników Startu? Gdzie Norbi? Pedersen? Suchecki? A.Gomólski?Przecież licencji i tak wam nie przyznali to możecie ich już wypuścić!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Nightmare

mozecie wierzyc lub nie ja znam sytuacje w grudziazu bo mam tam swojego czlowieka te pozorne bezpieczenstwo finansowe to zwykle gigantyczne kredyty ktore moze narazie daja im jakies bezpieczenstwo ale kiedys je trzeba bedzie splacic a jak to sie konczy pokazala czewa czy ostrow

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|8)
blokuj
Nightmare

podaj adres swoj podjade fura zaraz z kilkoma ziomkami z tajwanu i zobaczymy czy bedziesz tak samo szczekal szukajac zebow w kaluzy krwi

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Komentarz usunięty
fabioGKM

Wszystko co dotychczas napisał na tym forum nosi znamiona choroby psychicznej i ja to totalnie zlewam ,ale po prostu szczerze mu radzę aby udał się do specjalisty bo kiedyś może zrobić sobie lub komuś krzywdę...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Holly-h

szkoda że polityka tego portalu jest taka a nie inna ...kiedyś forum było w miarę rzeczowe sensowne warte uwagi a teraz zrobiło się zwykłą popyliną gdzie frustraci wylewają swoje braki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
pojawiam sie i znikam

Ja słyszałem że ciebie też porwali, kosmici jak byłeś mały. Mozesz wierzyć lub nie, ale to prawda, mam swojego człowieka w twojej rodzinie i wszystko wiem ;)

Ale leki to chyba za mocne ci dają w tym szpitalu...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.