Wątek dotyczący artykułu

Fogo Unia zaufała Tobiaszowi Musielakowi. "To będzie dużo lepszy sezon"

Fogo Unia Leszno uwzględnia Tobiasza Musielaka w podstawowym składzie na sezon 2016. 22-latek będzie w lepszej sytuacji, niż w kończącym się roku, gdy nie był pewny miejsca w zestawieniu Byków. Spokojny o kapitana jest Roman Jankowski.

przeczytaj cały artykuł

ARAMIS

Psioczycie na zarząd Unii jeszcze się zdziwicie wiadomościami na temat "wielkiego Pitera". Oby doczekał do końca przyszłego sezonu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Falubaz kill

Taki zarzad to akurat przyklad z ktorego nienalezy brac przykladu,najemnikom pozostawiaja obecne stawki,no ok ale Pitera karaja 30% stawki mniej,pytanie tylko za co skoro byl liderem druzyny,chlopak sie oburzyl i nie ma co sie dziwic,odwala kawal roboty ale zarzad wychodzi z zalozenia ze na wychowanku mozna zaoszczedzic byleby najemnikow zatrzymac i teraz zamiast oszczednosci zatrudnili pajaka co nijak nie jest tanszy od Pitera byle na zlosc zrobic i na swoim postawic.
Jestem tylko bardzo ciekaw jak to kibice przyjma-czyli frekwencja na Smoczyku,pajak napewno niezastapi Pitera z wyskokami do fanow na sektorach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Falubaz kill

Ani mysle Dominiku,przedstawilem prawde akurat ale za jedno Wam dziekuje,wrocil do nas Wasz wychowanek Przemo,z tego akurat jestem mega zadowolony:D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
JOGKAL

Na dziś średnie 6 zawodników z jednym juniorem ( nawiasie 7 z dwoma juniorami) teoretycznie najlepszych drużyn (zaokrąglone): Falubaz 12 (12,75) Betard 11,7 (12,55) Toruń 11,35 (12,55) Gorzów 10,85 (12,1) Leszno 10 (10,6)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Falubaz kill

Ale juz chyba wiesz ze to sie niesprawdza bo zawodnicy rok po roku maja swoje wchania formy-wieksze lub mniejsze i chyba tylko jeden zawodnik jest pewnikiem formy czyli Greg,choc z drugiej strony nie jest gwarantem startow w lidze gdy paluszka obije:P

| Odpowiedz
blokuj
AVE BYKI

I tu masz 100% racji
Od czasów rządów Rusieckiego klub stojący wychowankami zamienia się w klub najemników czego akurat ja zawsze byłem wrogiem a zawsze byłem dumny, że wychowankami stoimy.
A pozbycie się Pawlickich to strzał w kolano który odbije się nie tylko na wynikach ale również na frekwencji na trybunach

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
AVE BYKI

A pokaż mi grzecznego żużlowca?
Starczy Ci jedna dłoń.
Nie wymagam od gościa jeżdzącego większość roku ciągle w lewo i to bez hamulców aby był grzeczny, bo się nie da żeby nie zwariować.

| Odpowiedz
blokuj
Falubaz kill

I jak sam widzisz Krolowa traci teraz na wizerunku bo sam tez Wam teraz kibicowalem mistrzostwa z kilku powodow,poprzedni final super,bracia a zwlaszcza Przemo i o dziwo do nas wraca i dobre stosunki miedzy klubami ale ten okres transferowy to czyste nieporozumienie,Przemu z gory na nie i dzieki temu do nas wrocil,Piter karne obnizenie zarobkow tylko pytanie za co?Lider druzyny i to widoczny bo i Emil i Nicki za nim ale polski wychowanek klubowy nie ma prawa zarabiac tyle co najemnicy.

| Odpowiedz
blokuj
BYCZY KIBIC

moim zdaniem zaczęło się już za Dworakowskiego Jarasa pomine bo to czysta złotówa choć pewnie po nocach mu się śnią pewne pieniądze w Lesznie ale później Troy ,Jura ,Jaśko choć był tylko dwa sezony ale traktowany przez kibiców jak swój a też Pawlicy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
AVE BYKI

Widocznie jesteśmy wymierającym gatunkiem.
Dziś już nie liczą się wychowankowie i kibice tylko wynik.
Żużel stał się biznesem, niestety.

| Odpowiedz
blokuj
BYCZY KIBIC

Tylko że przy takim podejściu do sprawy udziałowcy nie mają co liczyć na wzrost frekwencji a za 5-10 lat zostaną sami na stadionie z najemnikami bo jeden Musielak w składzie to na Leszno trochę kiepsko

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
-xyz-

Zapomniałeś o Rafale Dobruckim i Krzysztofie Kasprzaku , których pozbyto się - kiedy ? Jarkowi przypięto łatkę złotówy podobnie jak pozostałym. W ubiegłym roku wyleciał Damian. Kto robi czystkę z wychowankami ???

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
BYCZY KIBIC

Rafał z Jarkiem sprzedali się już dawno jako juniorzy więc jakoś mi ich żal nigdy niebyło Krzychu był nasz zawsze i myślę że w końcu wróci z wygnania

| Odpowiedz
blokuj
Falubaz kill

Ale Krzychu nawet po karnej obnizce nie chce uciekac ze Stali i nawet te brednie ze nigdzie by wiecej nie dostal to bajki,dobry Polak to wszedzie bajka,jeden sezon i to najgorszy tego nie moze zepsuc.

| Odpowiedz
blokuj
Piter P

Brawo za obiektywizm. Pisałem dokładnie to samo..... jakieś 4 tygodnie temu. Bez Pawlickich, to już nie będzie ta sama Unia.

| Odpowiedz
blokuj
teknokiller

Bez Hampela,Kasprzaka ,Dobruckiego.... można by wymieniać.Bez tych panów Unia zawsze będzie Unią.Czystszą Unią.Jeżeli tak bardzo w/g was kochali Unię to dlaczego ich nie ma.Może pan Przemysł w ostatniej chwili podpisał w Gorzowie .Śmiech na sali ,Może Unia nie potrzebuje takich ,,antyikon".

...nie wiem czy o tym wiesz he he

| Odpowiedz
blokuj
elgato

1. 30% obcięte świętej krowie imieniem Piotruś to wymysł Ostafa, które SF powtórzyły.. albo na odwrót. Pan Dworakowski dobitnie zdementował tę plotkę, a ty z niewiadomych mi powodów powtarzasz to kłamstwo. Podaj zatem swoje wiarygodne źródło.
.
2. Z naszego zarządu nie należy brać przykładu? Od lat najstabilniejsi finansowo, żaden zawodnik nigdy nie pisnął, że na kasę został okrojony, rozsądna polityka kontraktowa, udziałowcy bawią się za swoje i za swoje dokładają do klubowej kasy, młodzież się szkoli, a gdyby nie żużlowcy z Leszna, to lubuskie nie miałoby kim jechać... Faktycznie nie należy naśladować, bo doszli do wniosku, że nie będą przepłacali gościa, na którego ich nie stać... cóż za niegodziwość- nie przepłacili zawodnika... hańba! Dlaczego Twój klub nie zakontraktował jeszcze Piotra Pawlickiego? Taki super talent- ino brać... nie powiesz mi chyba, że za drogi...
.
3. Z wyskokami do kibiców to sobie daruj, ba argument żałosny. Jak chcesz, to przyjadę do Twojego miasta i za kasę jaką dostaje Pawlicki stanę na środku murawy zarzekając się i obiecując dozgonną wiernośc Twojemu klubowi, a później pójdę do waszego sektora kibicowskiego i na płocie ostatnie spodnie podrę- taki będę wierny !
.
4. Dlaczego rozumujesz jak taka owca w stadzie? Czy Ty nie potrafisz rozważyć za i przeciw? zadałeś sobie kiedykolwiek trud zastanowienia dlaczego taka sytuacja ma miejscem czy idąc łatwiejszym torem[ bo myśleć nie trzeba- wszystko na tacy podali] doszedłeś do wniosku, że tradycyjnie w Lesznie prezesom się popierdzieliło?
Nie chcesz myśleć- nie rób tego... ale na litość boską nie katuj mnie swoim ido.tyzmem.

pozdrawiam z Leszna

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Falubaz kill

Nic se akurat darowac nie bede bo dalem czyste fakty plus przypuszczenia co do frekwencji.
Przyklad Dworakowskiego co wszystko dementuje to jawna chipokryzja co do jego wywiadu w dodatku do Elki gdy obiecywal Przemkowi nie robic problemow w pozostaniu w Stali po rocznym wypozyczeniu,jak to sie skonczylo juz wiemy,czyli w Pile,tak bardzo wierze w wypowiedzi Dworakowskiego,klamie za kazdym slowem.

| Odpowiedz
blokuj
Falubaz kill

Ten wywiad byl akurat dostepny na necie,teraz goraco zaluje ze go nie skopiowalem,nie sadzilem wtedy ze on zniknie po latach,ale wiem co wtedy przeczytalem i zadne zlocenie Dworakowskiemu teraz juz niepomoze,to facet ktory stawia na swoje i nic wiecej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Falubaz kill

Cos Elgato zamilkles to dodam do pieca ze obydwoje wyladowali na cenzurowanym po tym jak Piter chcial dolaczyc do Przema w Stali i to bylo na live Stal tv.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Byczy Jarek RSKŻ

Ja też mogę to potwierdzić Dworakowskiemu nigdy nie było po drodze z Pawlickimi,już rok temu Przemka miało nie być tylko wtedy Piter też dał by nogę i tylko dlatego Przemo został

| Odpowiedz
blokuj
Falubaz kill

W niczym nic nie ma fantazji bo to bylo live od Pitera,brak wiary w to co bylo to juz nie moj problem,tak samo jak zanik pewnego dodatku do publikacji Elki.

| Odpowiedz
blokuj
Falubaz kill

I wlasnie te linki to problem ze po latachich juz nie ma ale nawet teraz jesli zechchcesz kpic to mnie to akurat nie ruszy a sam jestes za mlody zeby to widziec czy czytac:P

| Odpowiedz
blokuj
k1012

różne rzeczy gadają do mediów i to w różnym celu
i nie koniecznie tak myślą i chcą tak zrobić ,
Nieraz aby zaszantażować klub lub zmobilizować sponsorów.
To taka gra- w tym roku przegrały obie strony i klub i Pawliccy.
Mało kto jest w stanie wskazać winnych bo przy stole siedzą tylko dwie strony a.....
Wina jak zawsze, jest po obu stronach i tyle.
A my kibice jedyne co -to możemy sobie popisać .......

| Odpowiedz
blokuj
BYCZY KIBIC

O Pawlickimi to akurat kibice stali nie powinni zabierać głosu bo to ten wasz kacap pierwszy im zaczoł mieszać w głowie kasą ale może doczekam takiego dnia gdy karta się okręci i wam ktoś zgarnie Bartka

| Odpowiedz
blokuj
Falubaz kill

Tak byc moze ale zauwaz ze juz teraz obydwie strony sie zabezpieczyly dluzszym kontraktem i chyba obojgu zalezy na dluzszej spolpracy,przeciwnie jak u Was,u nas widza ze kibice przychodza na swojska druzyne i dlatego mamy PUKa i Mateja i dalej KK,zobacz ile oni u nas lat juz jezdza,do tego super junior i fajny junior,to jest nasza druzyna a teraz dodaj Przema plus MJJ to masz sklad caly ktory juz u nas byl w roznym czasie aly BYL.

| Odpowiedz
blokuj
elgato

A o czym miałem z Tobą dalej rozmawiać?
O artykule widmo , który był, a którego jak Twierdzisz nie ma? No o czym?:)
Ponadto wybacz, ale ja mam pracę jedną, drugą... niemowlaka w domu i obowiązki, więc nie zawsze mam czas slęczeć przed monitorem czekając w nadzieji że znajdziesz to na co sie powołujesz, a co moze nigdy nie nastąpić Panie nie milczący.
Ale teraz możemy dalej śmiało dyskutować.
pozdrawiam z leszna

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.