Wątek dotyczący artykułu

Połączenie I i II ligi "na niby"

Główna Komisja Sportu Żużlowego dokonała połączenia I i II ligi. Nie trudno oprzeć się jednak wrażeniu, że pod pretekstem połączenia lig, dokonano nowego podziału na trzy ligi przy zielonym stoliku.

przeczytaj cały artykuł

12345

Co za zmiana... Autor czyli zwolennik połączenia teraz je krytykuje? Niezrozumiałe...
Z drugiej strony tylko krowa nie zmienia poglądów, więc gratuluję otrzeźwienia choć po czasie gdy mleko się rozlało, ale dobrze, że w ogóle. To połączenie lig w takiej formie jest bez sensu. To już lepiej byłoby gdyby I liga jechała w 6 drużyn, a II liga w 5. Wówczas możnaby skorzystać z propozycji KSM Krosno dodatkowego play-offu i awansowałyby sobie minimum 2 drużyny w tym zakładam właśnie Krosno. A tak to je awansowali, żeby je spuścić po roku, bo przy takim podziale grup tak właśnie będzie. Genialne... Swoją drogą, gdyby nie przedwczesne uwalenie Gniezna i Lublina GKSŻ na pewno nie zastanawiałby się nad połączeniem lig. Teraz po decyzji o połączeniu lig tego nie wyklucza. Widać więc, że zostało to zrobione w interesie Włókniarza (słynne ,,zabójstwo'') i Bydgoszczy, która chce uporządkować finanse.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Damian Gapiński

Czytanie ze zrozumieniem nadal pozostaje podstawowym problemem naszego narodu. Nigdzie nie skrytykowałem połączenia lig. Jestem nadal jego zwolennikiem. Skrytykowałem sposób podziału na grupy. To jest jednak zasadnicza różnica.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.