Wątek dotyczący artykułu

Mamy kolejne zamieszanie. W której lidze powinien jechać Włókniarz?

Włókniarz Częstochowa dostał zapewnienie, że w sezonie 2016 pojedzie w Nice Polskiej Lidze Żużlowej. - To urągałoby wcześniejszym zasadom - twierdzi Władysław Gollob z Polonii Bydgoszcz. Mamy zatem kolejne zamieszanie.

przeczytaj cały artykuł

kupka

skoro GKM ma startować w Ekstralidze pomimo spadku, to dlaczego Włókniarz miałby nie jechać w Nice PLŻ ? :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
k 53 GKM

Powielasz w kolejnym watku,ten sam tewkst,.jestes nikim jako forumowicz dla mnie.Ja pisze zawsze kazdy komentarz adekwatnie do postu ,na ktory chce odpowiedziec.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
k 53 GKM

O czym piszesz,/o tej jednej ,,literowce ,,co kazdemu sie zdaza w pisaniu na,,,zywo,,Denny jestes,,,Zreszta przypadkowy.Tu forumowicze z kilkunastu lat,ktorych znam,i Oni Mnie.Wiec ,,,w kucki,,,.I ucz sie od Nas.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
kupka

Mam się uczyć od kogoś takiego jak ty? Jesteś zwykłym prymitywem z kiepską znajomością gramatyki j.polskiego (ortografię przemilczę). Moje stare konto zostało dawno temu zbanowane (czytaj: kiedy gkm jeszcze nie awansował przy zielonym stoliku - bo inaczej nie potrafił). Obecne forum to DNO (jesteś tego najlepszym przykładem) a ze starej gwardii tworzącej społeczność SF zostało niewielu. Dla pełnej jasności: ty do nich nie należysz... :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.