Wątek dotyczący artykułu

Oficjalnie: Piotr Pawlicki zostaje w Unii Leszno!

Temat przynależności klubowej Piotra Pawlickiego w końcu się zakończył. We wtorek młodszy z braci doszedł do porozumienia z Fogo Unią Leszno i zostaje w drużynie mistrza Polski na kolejny sezon!

przeczytaj cały artykuł

BadAngel

1. Jak dla mnie ok, tam jego miejsce. 2. Toffik ława i koniec kariery. 3. A teraz poczytam sobie wpisy wszystkich tych "kibiców" co jechali po Piterze jak po burej...jeszcze wczoraj, a teraz posikali się ze szczęścia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
LeszczynskiBYK

Lepiej poczytaj jak wczoraj wszystkim było szkoda Pitera i jechali po Unii, a dzisiaj martwią się o Musielaka i jego koniec kariery:) albo jeszcze lepiej niech każdy martwi się o swój klub:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
BadAngel

Gwiazdo coś Ci się pomyliło, przez 15 lat jeszcze go nikt na ławie nie posadził. Rozumiem, że prawda o Musielaku kole w oczy i musicie się jakoś bronić. Zacznie się sezon i zobaczysz, kto posadzi dupkę na ławce.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
BadAngel

Rozumiem, że Ty go posadzisz:) Czekam na ten dzień z utęsknieniem. I co ma mnie boleć, prześledź sobie moje wpisy jak Ci się chce. Od początku piszę, że miejsce Pitera jest w Lesznie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Eda Unia

Szczerze to z Miedziakiem troche przesadzilem .ale krew mnie zalala jak wszedłem na sf a tu wiekszosc z torunia konczy Tobiaszowi kariere.poniosły mnie emocje.pozdrawiam :)

| Odpowiedz
blokuj
eddy

poza jednym , czy dwoma laikami , glupot o zakonczeniu kariery przez Tofika nikt nie powiela , co najwyzej wspominajac o " grzaniu lawy", przy czym wcale tak byc nie musi ...biorac, pod uwage fakt uczestnictwa ...trojki w GP.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
BadAngel

Ja powielam i nie jestem takim znowu laikiem:) Dla mnie drugi rok z rzędu na ławie, dla zawodnika w takim okresie to dwa lata straty nie do odrobienia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
HDZapora

Aniołoku Tobiasz też podpisał dzisiaj, czyli dokładnie znał reguły gry. Poza tym z tą ławą to nie jest tak do końca, bo Tobiasz był w składzie zdecydowanej większości meczów, które był wstanie odjechać, jako w pełni sprawny zawodnik

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
BadAngel

Przepuszczam, że Tobiasz znał warunki, dlatego absolutnie mi go nie żal. Moim zdaniem jest doopa w korach (bez urazy), że drugi rok z rzędu zgadza się na takie warunki. No albo bardzo w siebie wierzy, w takim razie wielki szacun. A teraz tak serio- kogo On ma wygryźć ze składu? Widzę ratunek tylko w Zengocie i to tylko teoretycznie. Wiemy oczywiście, że są kontuzje ale ja to naprawdę dziwię się, zawodnikom, którzy na taką role się decydują. Jazda, jazda i tylko regularna jazda sprawi, że ten zawodnik już na zawsze nie będzie rezerwowym. Tyle ode mnie. Bez żadnego hejtu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
HDZapora

jest doopa w korach

| Odpowiedz
blokuj
viva UL

Na moje to będzie tak:
Wszyscy wszystko wiedzieli (Tofeek,Piter) i nieprzypadkowo obaj dziś po kolei podpisali.
1.Podział startów (choroba lokomocyjna Pitera-śmiga Tofeek)
2.Trzech wariatów w GP - wszystko się może zdarzyć a więc:
3.Musimy mieć rezerwę i będzie nią Tobiasz.
4.Wcale nie jest na straconej pozycji
5.Ja w niego wierzę
6.Wszystkiego najlepszego ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
BadAngel

1. Jak Piter znowu będzie zalany stawiał się na mecze to powinien na stałe wylecieć na zbity pysk. 2. Zgadza się. 3. Zgadza się, Tobiasz-wieczny rezerwowy. 4. Jest. 5. Prawdziwy kibic. 6. Dzięki, nawzajem i dobranoc :)

| Odpowiedz
blokuj
FC

jest jeszcze opcja że pojedzie jako gość w 1 lidze, więc regularną jazdę będzie miał, i to bez większego ciśnienia i presji :)

| Odpowiedz
blokuj
eddy

OK ...krotko i na temat ...Anielico ! Moj blad , w pospiechu ...wiec prostuje : powielanie nie musi byc automatycznie, utozsamiane z ..niewiedza , wiec dodam tylko ze z przyjemnoscia czytam Twoje , komenty , poswiadczajace o znacznej znajomosci tematu . Ponadto , masz racje ,co do lawy ,ale w tym przypadku wszystko w rekach Tofika , albo udowodni ze jest lepszy i wywalczy sobie sobie miejsce w skladzie , albo , przy najblizszym "okienku:" transferowym wyladuje gdzies indziej. Pozdrawiam.

| Odpowiedz
blokuj
BadAngel

Spoko oko :) Mówisz, że wszystko w rękach Toffika, no niby racja. Sezon wszystko zweryfikuje. Ale na moje jego jedyna szansa to kontuzja innego zawodnika. Chętnie to jednak odszczekam :)

| Odpowiedz
blokuj
eddy

niekoniecznie musi byc kontuzja ! Ot tak dla ..przykladu: Gollob po zdobyciu majstra zaczal cieniowac nie tylko na wyjazdach ale , nawet na swoim torze ( co prawda przygotowanym przez Palucha ) Hampel ...nie mial kontuzji, ale co odstawil Falubazowi w rundzie rewanzowej po "zlapaniu " Dudka jadacego na "wzmocnionej oranzadzie" ? Vaculik zalamanie formy gdy jechal w GP, Hancock ...przez lata w topie punktujacych w E-lipie , a sezon - padaka w Polonii ! I takich przykladow moge wiecej z rekawa sypnac , ot dla przykladu naszych : czyli Miedziaka , czy Jagusia.

| Odpowiedz
blokuj
HDZapora

Dokładnie Romek. Nawet jak spojrzeć na sezon 2015 , to Tobiasz objechał w nim więcej meczów jak THJ. Poza tym dzisiaj były dwa podpisy i Tobiasz doskonale znał sytuację i wiedział na co sie decyduje. Będzie chłopak walczył i jesli bedzie skuteczny moze wykolegować kazdego no moze poza Powerem i Emilem , ale z kolei tych moga wykolegować nie daj Boże kontuzje. Bez udawania to jest prawdziwy dream team, którego tylko kataklizm może pozbawić tytułu. Juniorzy? Kto spodziewał się eksplozji Drabika w 2015? Wystarczy że któryś z trójki juniorów pojedzie przyzwoicie bez eksplozji, której nie wykluczam. mega skład , którego nawet za Karkosika w Toruniu nie było.

| Odpowiedz
blokuj
eddy

Fakt jest... mega sklad , ale faktem rowniez jest ze ...co tu wiecej pisac sam doskonale wiesz jak to z ..dream-teams...bywalo. Pozdrowka ...Byczk...mialo byc ...Baco!

| Odpowiedz
blokuj
HDZapora

Dobra Romek , ale najważniejsze że ogólnie jest po naszej myśli:D

;)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))00

| Odpowiedz
blokuj
eddy

No nie zupelnie , bo po waszej mysli ...dopiero bedzie , jak Aniolki z piorek , oskubiecie , a zamierzaja tez wysoko poleciec ! Bedzie musial niezle Jozin kasa sypnac aby Bykom ..skrzydelka ..wyrosly !

| Odpowiedz
blokuj
HDZapora

Podejrzewam że Jożin postawił sprawę jasno. Ja się do tego nie dokładam. Chcecie go płaćcie
A co do Aniłków?Cóż? Te 40 punktów u siebie ukulają;))))))))))))))))
Żarty żartami , ale juz po drugiej.. Czas spać i wytrzeźwieć:D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
LeszczynskiBYK

No cóż, będzie najsłabszy to posadzi... Tak, jak pisałem, że Pawlickiemu nie należy się gwiazdorski kontrakt tylko dlatego, że jest wychowankiem, tak nie ma świętych krów, jeśli chodzi o kadrę meczową. Sport zawodowy... A od przyszłego sezonu podobno będzie gość. Poza tym, nie będzie to ewentualny kolejny sezon na ławie, bo w poprzednim sporo pojeździł.
PS. Na każdego w końcu przyjdzie pora, według mnie Adrian nie nadąży za Walaskiem i Gomółą:)

| Odpowiedz
blokuj
stb

Nawet nie masz pojęcia jak się teraz zacząłem martwić o mój klub trochę jestem i zły bo jednak przespaliśmy okres transferowy :(

| Odpowiedz
blokuj
BadAngel

A gdzie ja napisałam, że się martwię o kogokolwiek? Stwierdzam fakt, że jak Musielak kolejny sezon posiedzi na ławie to ma koniec kariery.

| Odpowiedz
blokuj
HUZARZY ŚMIERCI

w tym roku wychowanek jedynie na pozycji juniora...w przyszłym ten junior staje się seniorem i będzie to ostatni senior wychowanek na najbliższe 10 lat w tym klubie...wyzdrowiej Toruń, wyzdrowiej...bo choroba cię zżera...

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.