Wątek dotyczący artykułu

Demonte Harper: W końcu poczułem ulgę!

Demonte Harper po blisko dwóch miesiącach przerwy znów pojawił się na parkietach Tauron Basket Ligi. - Poczułem niesamowitą ulgę. Jestem szczęśliwy, że ponownie jestem na boisku - przyznaje Amerykanin.

przeczytaj cały artykuł

luksin

nie zmienia to faktu ze czarni maja dwoje bardzo dobrych sg... moze nawet w czolowce plk... na ta chwile pozostaje tylko pytanie co dalej z jbleesem... bo jezeli czarni utrzymaja swoja wielka gwiazde to nadal beda liczyc sie w walce o final ale jezeli jblees odejdzie to czarni zostana moim zdaniem skazani na walke o playoff... nie jest to szydesrtwo z mojej strony tylko realna ocena sily czarnych... jbless to mega gwiazda calej plk ,to pewnie na ta chwile najlepszy pg w lidze i jeden z zawodnikow ktorzy moga zagrac cudowne mecze w decydujacej fazie rozgrywek... jak dla mnie jblees to okolo 50% mozliwosci ofensywnych czarnych;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.