Wątek dotyczący artykułu

Kwal. do IO: Zacięta wojna rezerwowych padła łupem Niemców. Biało-Czerwoni zajęli drugie miejsce w grupie

W ostatnim meczu fazy grupowej kwalifikacji do IO w Berlinie reprezentacja Polski walczyła z gospodarzami o 1. miejsce w grupie i uniknięcie Francji w półfinale. Większość spotkania zagrali rezerwowi obu ekip. Ostatecznie wygrali Niemcy 3:2.

przeczytaj cały artykuł

kici kici

Jakby miał jaja,. to jutro powinien wystawić rezerwy i odpuścić ,.jak nie to ujebie trzeci turniej z rzędu. i igrzyska obejrzy w domu na chorobowym :P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
PilskiSport

Z jego wypowiedzi pomeczowej wnioskuje ze od poczatku meczu byl myslami nad jutrzejszym meczem z Francją i słowami ze specjalnie rezerwami wyszedl na 5 set... Brak logiki w tym myśleniu... Francuz chce rodakow na igrzyskach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
kici kici

Niekoniecznie ..myślę. że to chory człowiek,.wystawiając rezerwy na tiebreaka udowodnił że chce zagrać z Francją o finał i wypieprzyć ich z igrzysk ,.Ten Francuzik ma nierówno pod kopułą i rozgrywa własne życie,.. ale i tak nikt mi nie uwierzy.P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
kici kici

Znaczy co ? Konarski miałby wbić osiem gwoździ, a Wrona pięć razy przyblokować ? ,,..oczywiście jakby się udało to byłby bohaterem dla leszczy ,pajaców i lemingów :P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
PilskiSport

Podaj mi choć jedyny element gry w którym dzisiaj byliśmy lepsi ????!!!!!! Serwis porazka, albo aut albo siatka. Libero bez komentarza bo najsłabszy mecz zagrali z możliwych, W obronie kompletnie nic, lekkie obicia techniczne wpadały jak w masło. Obijali blok jak chcieli a my... dopiero w połowie 3 seta zdobiliśmy 1 blok! Zadnych pozytywów nie można znaleźć dzisiejszego meczu. Mina antigi mowi sama za siebie, Rezerwowi Niemiec na serwisie robili co chcieli, na ataku i na bloku. Jeśli twierdzisz inaczej to chyba ogladales Polska Brazylia w ręczną i pomyliły Ci sie dyscypliny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
PilskiSport

Ogladales choc jeden mecz Francjii? Ja ogladalem kazdy. Ich rezerwy nas zjadają na śniadanie wierz mi...Dzisiaj mecz o wszystko był. Chyba nigdy nie widziałem meczu zebysmy zadnego bloku przez pol meczu nie mieli. Przykre ale prawdziwe.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
jaet

Przecież nawet jeżeli przegramy, to jeszcze nie będzie koniec. Tak, czy siak zadecyduje niedziela, więc wstrzymajmy się jeszcze z końcowymi ocenami.

stworek05

Nie wiem, dlaczego tak się przyczepiliście tych rezerwowych w tie breaku. Przecież oni grali od mniej więcej połowy trzeciego seta. To oni wygrali czwartego i w moim odczuciu logiczne było pozostawienie ich na boisku. Przecież nasi podstawowi po pierwszym secie stanęli. Wątpię aby wygrali tie breaka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
jaet

Dokładnie. Jeszcze gorzej byłoby, gdyby grali podstawowi i też przegrali, a tak przecież wyglądał początek 3 seta. Heynen narzucił formułę, a Antiga ją przyjął. Nadal do wygrania pozostaje jeden mecz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
kici kici

Są zasady i jest pierwsza szóstka.// ,czyż nie?!!! jakby wygrali, to Twoją teorię możnaby obronić ,.ale że przegrali ,.można ją o kant ddooopy potłuc...

| Odpowiedz
blokuj
stworek05

Ale widząc jak chłopaki radzili sobie w czwartym secie w porównaniu do gry podstawowych na początku trzeciego było dużo lepiej. Można było się zastanowić nad zmianami po zmianie stron, ale nie wiem czy po przestaniu tyle czasu w kwadracie nasi byliby w stanie wyciągnąć wynik. Mika wszedł za Buszka i nic to nie dało :/