Wątek dotyczący artykułu

Kwal. do IO: Zacięta wojna rezerwowych padła łupem Niemców. Biało-Czerwoni zajęli drugie miejsce w grupie

W ostatnim meczu fazy grupowej kwalifikacji do IO w Berlinie reprezentacja Polski walczyła z gospodarzami o 1. miejsce w grupie i uniknięcie Francji w półfinale. Większość spotkania zagrali rezerwowi obu ekip. Ostatecznie wygrali Niemcy 3:2.

przeczytaj cały artykuł

kici kici

Jakby miał jaja,. to jutro powinien wystawić rezerwy i odpuścić ,.jak nie to ujebie trzeci turniej z rzędu. i igrzyska obejrzy w domu na chorobowym :P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
PilskiSport

Z jego wypowiedzi pomeczowej wnioskuje ze od poczatku meczu byl myslami nad jutrzejszym meczem z Francją i słowami ze specjalnie rezerwami wyszedl na 5 set... Brak logiki w tym myśleniu... Francuz chce rodakow na igrzyskach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kici kici

Niekoniecznie ..myślę. że to chory człowiek,.wystawiając rezerwy na tiebreaka udowodnił że chce zagrać z Francją o finał i wypieprzyć ich z igrzysk ,.Ten Francuzik ma nierówno pod kopułą i rozgrywa własne życie,.. ale i tak nikt mi nie uwierzy.P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
kici kici

Znaczy co ? Konarski miałby wbić osiem gwoździ, a Wrona pięć razy przyblokować ? ,,..oczywiście jakby się udało to byłby bohaterem dla leszczy ,pajaców i lemingów :P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
PilskiSport

Podaj mi choć jedyny element gry w którym dzisiaj byliśmy lepsi ????!!!!!! Serwis porazka, albo aut albo siatka. Libero bez komentarza bo najsłabszy mecz zagrali z możliwych, W obronie kompletnie nic, lekkie obicia techniczne wpadały jak w masło. Obijali blok jak chcieli a my... dopiero w połowie 3 seta zdobiliśmy 1 blok! Zadnych pozytywów nie można znaleźć dzisiejszego meczu. Mina antigi mowi sama za siebie, Rezerwowi Niemiec na serwisie robili co chcieli, na ataku i na bloku. Jeśli twierdzisz inaczej to chyba ogladales Polska Brazylia w ręczną i pomyliły Ci sie dyscypliny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
PilskiSport

Ogladales choc jeden mecz Francjii? Ja ogladalem kazdy. Ich rezerwy nas zjadają na śniadanie wierz mi...Dzisiaj mecz o wszystko był. Chyba nigdy nie widziałem meczu zebysmy zadnego bloku przez pol meczu nie mieli. Przykre ale prawdziwe.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
jaet

Przecież nawet jeżeli przegramy, to jeszcze nie będzie koniec. Tak, czy siak zadecyduje niedziela, więc wstrzymajmy się jeszcze z końcowymi ocenami.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Johnny Q

oczywiscie ogladalem rowniez w lidze swiatowej
i wiem ze
kazdy mecz jest inny
o wyniku dysponuje dyspozycja dnia
no i jeszcze jedna wazna sprawa
NIE MA ZADNEJ GWARANCJI ZE WYGRALIBYSMY Z ROSJA

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
stworek05

Nie wiem, dlaczego tak się przyczepiliście tych rezerwowych w tie breaku. Przecież oni grali od mniej więcej połowy trzeciego seta. To oni wygrali czwartego i w moim odczuciu logiczne było pozostawienie ich na boisku. Przecież nasi podstawowi po pierwszym secie stanęli. Wątpię aby wygrali tie breaka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
jaet

Dokładnie. Jeszcze gorzej byłoby, gdyby grali podstawowi i też przegrali, a tak przecież wyglądał początek 3 seta. Heynen narzucił formułę, a Antiga ją przyjął. Nadal do wygrania pozostaje jeden mecz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
kici kici

Są zasady i jest pierwsza szóstka.// ,czyż nie?!!! jakby wygrali, to Twoją teorię możnaby obronić ,.ale że przegrali ,.można ją o kant ddooopy potłuc...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
stworek05

Ale widząc jak chłopaki radzili sobie w czwartym secie w porównaniu do gry podstawowych na początku trzeciego było dużo lepiej. Można było się zastanowić nad zmianami po zmianie stron, ale nie wiem czy po przestaniu tyle czasu w kwadracie nasi byliby w stanie wyciągnąć wynik. Mika wszedł za Buszka i nic to nie dało :/

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Aleksandar

Zgadzam się w 100% z Twoim komentarzem. Dodałbym jeszcze jeden aspekt - wygraliby piątego to wszyscy chwaliliby pomysł grania drugim składem. Antiga postąpił słusznie - trzeba dać odpocząć podstawowym zawodnikom ponieważ w sobotę i niedzielę wszystko się rozstrzygnie.
Z ocenami Antigi radziłbym niektórym poczekać do niedzieli. Dzisiaj turniej się nie skończył.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Ewelina Łubian

Przeicież wiadomo. Rasistką nie jestem. Ale wiadome, że obcokrajowiec, gdzieś na starość musi wrócić, i raczej nie będzie to Polska- tylko Francja, Ewelina.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.